بازیکنانی که برانکو به آنان احتیاج ندارد

پرسپولیس که توانسته با اختلاف امتیازی چشم گیر در صدر جدول بایستد و به همین دلیل مهم ترین گزینه قهرمانی لیگ برتر نیز هست.اما در راه رسیدن به این رده مشکلاتی نیز وجود داشته است که پرسپولیسی ها توانسته اند به خوبی با آنان مقابله کنند.

اما از گوشه و کنار باشگاه اخباری به گوش می رسد که شاید خیلی به مزاج هواداران و دوست داران پرسپولیس خوش نیاید؛ حواشی این روزهای پرسپولیس و مشکلات درون تیمی برانکو را مجاب کرده 3 بازیکن اصلی و مهره های کلیدی خود را برای فصل جدید کنار بگذارد! با اینکه مسوولان و بازیکنان نمی خواهند به این حواشی دامن بزنند و سعی بر مخفی نگه داشتن اتفاقات اخیر دارند اما یک منبع آگاه از باشگاه پرسپولیس عنوان کرده برانکو ایوانکوویچ محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا و فرشاد احمدزاده در فهرست مازاد قرار داده است.

پرسپولیس در این شرایط بعید است از بازیکنان تاثیرگذارش به راحتی بگذرد و تعجب آور است پروفسور دست به چنین ریسکی بزند؛ اما با توجه به اتفاقات و حواشی رخ داده اخیر که باشگاه قصد ندارد آن را شفاف سازی کند این تصمیم برانکو شاید خیلی هم عجولانه یا غیرمنطقی نباشد. غیبت های مسلمان در تمرین و پاک کردن پست هایش با لباس پرسپولیس و رفتارهای عجیب و غریب کمال و فرشاد شاید مهر تاییدی بر جدایی شان از پرسپولیس باشد.

منبع: افکار نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar