تجاوز به زن پسرعمو با تهدید فیلم شیطانی

همیشه در طول تاریخ شاهد حوادث تلخ و ناگوار زیادی بودیم ، در ردیف اول این اتفاقات شوم دو مسئله حضور چشم گیری داشته اند ، خیانت و تجاوز ! مسائلی که کمر هرکسی که قربانی شده است را به معنای واقعی خم می کند و شاید زندگی برایش مثل سابق نشود .این بار یک مردی قربانی این اتفاق شده است که به پسرعموی خود اعتماده کرده !

چندی پیش مردی به اداره آگاهی مراجعه کرد و گفت: «دو سال پیش، پسرعمویم برای کار به تهران آمد و در خانه من ساکن شد. پس از مدتی به رفتارهایش مشکوک شدم، به همین دلیل چند دوربین در خانه نصب کردم.

وقتی تصاویر آن را بازبینی کردم، پسرعمویم را دیدم که با همسرم ارتباط برقرار کرده است. از همسرم توضیح خواستم که گفت پسرعمویم با تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده و از این کار خود فیلم گرفته است. او با تهدید انتشار فیلم ها، آزار و اذیت‌های خود را دو سال ادامه داد.» با ثبت این شکایت، متهم دستگیر شد.

او که پیش از این یک‌ بار به جرم انتشار برخی از فیلم‌ها در بین اقوام محاکمه اما تبرئه شده، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده دوباره محاکمه و مدعی شد که هیچ آزار و اذیتی انجام نداده است. در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

 

منبع: جام جم آنلاین

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar