سخن طعنه آمیز مهدوی کیا نسبت به استقلالیها

در دربی 74 بود که تیم فوتبال پرسپولیس توانست با یک بازیکن کمتر و در ده دقیقه بازی دو صفر باخته را سه هیچ ببرد.

در بهمن 1390، یکی از معروف ترین و به یادماندنی ترین بازی های دو تیم استقلال و پرسپولیس برگزار شد، این مسابقه در حالی که تا دقیقه 81، دو بر صفر به سود استقلال دنبال می شد،‌ در پایان با نتیجه سه بر دو به سود پرسپولیس به پایان رسید.

مصطفی دنیزلی سرمربی پرسپولیس با تعویض طلایی و آوردن مهدی مهدوی کیا و ایمون زائد به بازی سعی داشت تا روند مسابقه را عوض کند اما با اخراج مهرداد اولادی در دقیقه 68، اندک امید تماشاگران پرسپولیس برای تغییر نتیجه، نا امید شد و بعضی از تماشاگران پرسپولیس ورزشگاه را ترک کردند، استقلالی‌ها سر از پا نمی شناختند و پرویز مظلومی که در آستانه پنجمین پیروزی خود در دربی برابر پرسپولیس بود، جشن پیروزی را کنار زمین آغاز کرد اما در دقیقه 81 فرار ایمون زاید روی پاس بلند محمد نوری، او را با رحمتی تک به تک و زاید دروازه رحمتی را باز کرد. 2 دقیقه بعد، سانتر استادانه مهدی مهدوی کیا از جناح راست،‌ درست روی سر زاید فرود آمد و این مهاجم با ضربه سر بازی را به تساوی کشاند.

دقیقه 89 حسین بادامکی به جای نوری وارد زمین می شود، سه دقیقه بعد و در وقت های اضافه بادامکی با یک پاس عرضی از سمت چپ به زاید و چرخش 45 درجه ای مهاجم لیبیایی و ضربه ای هوشمندانه دروازه رحمتی برای بار سوم باز می شود.

حالا مهدی مهدی کیا در سالروز دربی 74 پستی را به همین مناسبت در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

منبع: برنانیوز

 

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar