عالیشاه به خاطر این تصویر اخراج شد

امید عالیشاه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در نیم فصل گذشته برای دوره سربازی خود به تراکتور رفته بود که پس از آن با محرومیت تراکتور مواجه شد و نتوانست بازی کند تا دوباره در فصل تازه به عنوان بازیکن سرباز کار خود را در تراکتورسازی ادامه دهد. با این حال مصدومیت های متوالی و مشکلات او در تبریز باعث شد این همکاری هرگز سرانجام خوش نداشته باشد و حالا عالیشاه که گفته می شود کسری خدمت خود را دریافت کرده آماده جدایی از سرخپوشان تبریزی است.

این بازیکن مازندرانی که از راه آهن به پرسپولیس آمده و در آنجا به عنوان وینگر سرعتی به فوتبال ایران معرفی شده است، قصد دارد کار خود را در پرسپولیس ادامه دهد. این تصویر حضور او را در برنامه روز گذشته نشان می دهد که به همراه محسن خلیلی، آرش برهانی و پیروز قربانی در این برنامه حضور داشته و به سوالات جواد خیابانی پاسخ داد. حضوری که از سوی باشگاه تراکتورسازی به عنوان یک بی مسئولیت حرفه ای مورد برخورد قرار گرفته است.

آنها عالیشاه را بازیکن تراکتور می‌دانند و عقیده دارند او باید برای حضور در این برنامه استعلام لازم را از مدیران باشگاه می گرفته است. با این حال عالیشاه هم در جبهه مقابل پیش از آنکه تراکتوری باشد خود را پرسپولیسی می داند و دست به این کار زده است.

در حال حاضر باشگاه تراکتورسازی به عنوان شاکی عالیشاه مشخص نیست که چه اقدامات بیشتری را علیه این بازیکن صورت بدهد.

منبع: ورزش3

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar