خانه » سینما و تلویزیون » دنیای ستاره‌ها » فقر و افسردگی و تقلب دستمزد بازیگران

فقر و افسردگی و تقلب دستمزد بازیگران

گیتی معینی بازیگر تلویزیون با این توضیح که این روزها همه چیز براساس رابطه است، گفت: بازیگران نقش را می‌خرند و می‌فروشند و دیگر ما نمی‌توانیم در این حوزه حضور داشته باشیم.

گیتی معینی

گیتی معینی

گیتی معینی با اشاره به اینکه پیشنهادی در عرصه تصویر به او نمی‌شود، گفت که پنج سال است در هیچ سریالی بازی نکرده است.

وی با اشاره به اینکه مدتی در برنامه «نقره بارون» در رادیو ایران اجرا داشت، اظهار کرد: من مدتی بود که فقط همین برنامه رادیویی را داشتم که در آنجا اجرا می‌کردم و به معضلات اجتماعی می‌پرداختیم اما این برنامه قبل از ماه مبارک رمضان به پایان رسید.

چند سالی است که در تلویزیون بازی نداشته‌ام و بسیاری از همکاران هم سن و سال من نیز افسرده شده اند. ما مریض می‌شویم و نیاز به پزشک داریم اما حتی ممکن است پول پزشک را هم نتوانیم، پرداخت کنیم.

این بازیگر در ادامه با اشاره به دستمزدهای رادیو عنوان کرد: رادیو هر جلسه ۵۰ هزار تومان به ما می‌دهد و از مهر ماه سال ۹۴ تا ابتدای سال ۹۵ حدود یک میلیون و خرده‌ای برای من ریخته اند. ما معترض هم نمی‌شویم چون رادیو واقعا بودجه‌ای ندارد و من خودم هم سال‌هاست که با رادیو گره خورده‌ام و این حوزه را دوست دارم اما کار تصویر بودجه‌های مناسبی دارد درحالیکه به ما تعلق نمی‌گیرد.

سکه طلای تقلبی بجای دستمزد

وی با اشاره به اینکه چندی پیش خواسته سکه خود را که دستمزدش از یک سریال بوده است بفروشد، گفت: آن زمان دستیار تهیه کننده به من سکه‌ای داده بود که چندی پیش برای فروش آن رفتم اما به من گفتند که سکه تقلبی است.

این بازیگر همچنین ادامه داد: گاهی هم کار می‌کنیم، ابتدا مبلغی می‌دهند و بعد از آن باقی هزینه را نگه می‌دارند و پس از بازی دیگر نمی‌توانید عوامل کار را پیدا کنید و دستمزد خود را با آنها تسویه کنید.

معینی با اشاره به اینکه سرپرست خانوار است درباره پیشنهادهای کاری عنوان کرد: من اکنون پنج سال است که بیکارم و پیشنهادی ندارم و تنها یک روز در سریال «برادر» بازی کردم. آخرین بار هم قرار بود در سریال «در حاشیه ۱» بازی کنم و پنج روز هم آنجا کار کردم اما یک باره کنار رفتم و یک نفر دیگر را به جای نقش من انتخاب کردند و دلم را شکستند.

آقای مدیری هیچ کس را نمی‌پذیرفت اما از من پذیرایی کرد و بعد چطور دلش آمد که من را به راحتی کنار بگذارد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها : ,

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز