قتل قهرمان پرورش اندام ایران به دست پدر همسرش

شب گذشته، هنگامی که محسن مکتوبیان، قهرمان اصفهانی پرورش اندام ایران، از باشگاه محل تمریناتش خارج می‌شد، مورد اصابت ضربات چاقوی چند نفر قرار گرفت و متاسفانه پس از انتقال به بیمارستان جان باخت.

قتل قهرمان پرورش اندام ایران به دست پدر همسرش

محسن مکتوبیان پس از قهرمانی در دسته ۸۰ کیلوگرم رقابت‌های انتخابی تیم ملی، به جلسه بازبینی تیم ملی دعوت و به عنوان نماینده دسته ۸۰ کیلوگرم انتخاب شده بود.

قهرمان شدن چند سال، کشتن قهرمان چند ثانیه

به گزارش پلیس آگاهی عامل جنایت در محل، شناسایی و دستگیر شد. قاتل این جوان ۳۵ ساله پدرهمسرش بود و در تحقیقات اولیه ادعا کرد قتل را به علت اختلافات خانوادگی انجام داده است.

قاتل ادعا می کند که دامادم هر روز دخترم را کتک می زد؛ برای صحبت و اعتراض به کتک زدن دخترم به باشگاه رفتم اما او سیلی محکمی به من زد و من هم چاقو همراهم را در قلبش فرو کردم که جانش را از دست داد.

به لطف این آگاهی و منطق و شعور، مشکل این پدر زن گرامی و دختر ایشان حل شده و ایشان و خانواده روزهای خوش و بی دردسری را در ده بیست سال آینده خواهند داشت!

 

فرهنگ لغت

چاقوی همراه یه چیزی است مثل گوشی همراه که همیشه همراه آدم است و آدم [برای صحبت و اعتراض]‌ درش می‌آورد و می‌کند تو قلب یکی دیگه؛ چاقو را می‌گم، نه گوشی را!

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar