نتایج پیکارهای مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی‌

امروز، دومین روز مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بود که با حضور مدعیان و چهره‌های سرشناس در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.

نتایج مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی‌به گزارش سایت بروز نیوز، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از دیروز (۱۹ اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده و به مدت ۳ روز تا جمعه ۲۱ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

از نکات و نتایج جالب توجه مسابقات نوبت صبح روز دوم می توان به شکست عزت الله اکبری دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا با نتیجه 3 بر یک مقابل علیرضا قاسمی، ملی پوش ایران در مسابقات جهانی 2015 آمریکا در وزن 79 کیلوگرم کشتی آزاد اشاره کرد.

در دیگر دیدار حساس وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد علیرضا گودرزی و مجتبی گلیج به مصاف هم رفتند که در نهایت این گودرزی بود که با نتیجه 4 بر 2 از سد قهرمان آسیا و جوانان جهان گذشت.

سعید عبدولی نیز در دیداری حساس و نفس گیر در وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی با نتیجه 3 بر 3 مقابل مهدی فلاح اشاره کرد که البته این مسابقه با حواشی زیادی نیز همراه بود.

نتایج دور اول مقدماتی این مسابقات به شرح زیر است:
کشتی آزاد:

61 کیلوگرم:
دور اول:
باخر یخکشی (مازندران) 13– محمد رمضان پور (مازندران) 8
ایمان صادقی (مازندران) 4 (برنده با ضربه فنی) – محمد نامجومطلق (گیلان) صفر

70 کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 6
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت

79 کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) 3 – عزت اله اکبری (مازندران) یک
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت

97 کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2
حسین رمضانیان (مازندران) 4 – دانیال شریعتی نیا (همدان) 14

125 کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) یک – پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9
یدالله محبی (کرمانشاه) – استراحت

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر – جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9

63 کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) یک – محسن حاجی پور (مازندران) 2
محمد نوربخش (تهران)5 – ایمان داودی (فارس) 2
میثم دلخانی (استراحت)

72 کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) یک – برومند اصلان (مرکزی) 10
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2
فرشاد بلفکه (لرستان) 3 – عرفان سعادتی فر (تهران) یک
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت

82 کیلوگرم:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر – کیوان رضایی (فارس) 8
یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم) 3

87 کیلوگرم:
دور اول:
علی قیطاسی (قم) یک – ایمان انصاری (تهران) 3
مهدی فلاح (تهران) 3– سعید عبدولی (خوزستان) 3 (برنده)
حسین نوری (زنجان) 4 (برنده) – مهدی بالی (مازندران) 4

منبع:
خبرگزاری فارس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar