خانه » اخبار » اخبار سیاسی » هلاکت بیش از ۳۳۰۰ داعشی در عملیات موصل

هلاکت بیش از ۳۳۰۰ داعشی در عملیات موصل

Rate this post

طالب شغاتی، رئیس سازمان مبارزه با تروریسم عراق خبر داد که از ابتدای عملیات موصل تاکنون بیش از ۳ هزار و ۳۰۰ تروریست داعشی به هلاکت رسیده‌اند.

هلاکت بیش از ۳۳۰۰ داعشی در عملیات موصلبه گزارش مشرق به نقل از الفرات نیوز، وی افزود که نیروهای عراقی از ابتدای عملیات موصل ۳۰۰ خودروی بمب‌گذاری شده داعش را منفجر و تعداد زیادی عملیات انتحاری تروریست‌ها را خنثی کردند.

شغاتی گفت که نیروهای عراقی کرانه چپ شهر موصل را از چنگ تروریست‌های داعشی آزاد کردند.

وی تاکید کرد که کرانه راست شهر موصل آسان‌تر و سریع‌تر آزاد خواهد شد.

رئیس سازمان مبارزه با تروریسم عراق در ادامه اظهار داشت که نیروهای امنیتی اطلاعات سری دقیقی از محل حضور تروریست‌های داعشی برای دستگیری یا به هلاکت رساندن آن‌ها در اختیار دارند.

وی گفت که نیروهای امنیتی منطقه النبی یونس را کاملا آزاد کردند و تروریست‌های داعشی خرابی‌‌های زیادی در مرقد حضرت یونس علیه‌السلام به جا گذاشته‌اند.

عملیات آزادسازی شهر موصل از چنگ گروه داعش 26 مهر ماه گذشته به‌دستور حیدر العبادی نخست‌وزیر عراق آغاز شد و نیروهای عراقی از آن زمان تاکنون صدها منطقه را از چنگ تروریست‌های داعشی آزاد کرده‌اند.

فرماندهی عملیات نینوا ما می‌آییم امروز چهارشنبه اعلام کرد که نیروهای امنیتی بعد از وارد ساختن خسارات سنگین به تروریست‌های داعشی، محله القاضیه الثانی و منطقه باستانی و تل نرکال در کرانه چپ شهر موصل را از لوث آن‌ها آزاد کردند.

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز