ادعای صدف طاهریان در مورد پشت پرده سینما

ادعای صدف طاهریان در مورد پشت پرده سینمای ایران

ادعای صدف طاهریان در مورد پشت پرده سینمای ایران
ادعای صدف طاهریان در مورد پشت پرده سینمای ایران

صدف طاهریان

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز صدف طاهریان بازیگر جنجالی سینمای ایران که چندی پیش اقدام به کشف حجاب کرده در جدیدترین اقدام خود در مصاحبه با صدای آمریکا صحبت های جانجالی داشته است.
اولین مصاحبه صدف طاهریان پس از کشف حجاب را میخوانید .صدف طاهریان در مصاحبه با صدای آمریکا گفت: یکی از اهالی سینما به من پیشنهاد داد: با “یک ماه رابطه”، مرا وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.
صدف طاهریان (بازیگری که اخیرا کشف حجاب او جنجال‌های بسیاری برانگیخته) هفته گذشته وعده داده بود که بزودی در مصاحبه‌ای از چیزی که او در پیامی به دوستش “کثافات سینمای ایران”خوانده بود، پرده بردارد.
وی بالاخره در مصاحبه با یکی از رسانه‌های فارسی زبان خارج کشور از پدیده‌های غیراخلاقی سینمای ایران پرده برداشت.این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگوی خود با صراحت اشاره کرده که برخی موسسات و شرکت‌های سینمایی و حتی برخی کارگردانان و تهیه کنندگان برای بازی دادن او در فیلم‌های خود از وی درخواست‌های شرم آور می‌کردند.
به گفته وی یکی از افراد یادشده حتی به او وعده داده که «اگر یک ماه با وی رابطه داشته باشد»، او را وارد بسیاری از پروژه های مهم سینمایی خواهد کرد.
صدف طاهریان با تاکید بر اینکه این تجربه منفی تنها مشاهدات خود او یا چند تن از دوستان نزدیک اوست و شاید شامل همه زنان بازیگر ایرانی یا همه کارگردانان و دست اندرکاران سینما نباشد، در پاسخ به این پرسش که چرا در داخل ایران این مسائل را فاش نکرده گفت: «وقتی سراغ برخی اصحاب رسانه می رفتم و می‌گفتم، با کمال تعجب می‌گفتند که شاید خودت هم … داشتی که این کار را می‌کردند!»
وی در ادامه این گفتگو در پاسخ به این سوال که آیا از عدم بازگشت به سینمای ایران نمی‌هراسد گفته: «هیچ ترسی ندارم. دیگر برایم مهم نیست که به سینمای ایران برگردم».

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با صدف طاهریان:

عکس های بی حجاب و جدید صدف طاهریان

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

3
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
2 نظرات مستقل
1 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
2 تعداد نظر دهندگان
امیرسونیا Recent comment authors
سونیا
مهمان
سونیا

حالا که از زیر آب بارون رفتی زیر آب ناودون،
اگه اعتراضی داشتی از سینما فاصله می گرفتی
الان خوبه ؟!بدون پيشنهاد شرم آور خودت کار شرم آور کردي!
این فرار و کشف حجاب معنی اعتراض نمی ده…

امیر
مهمان
امیر

خانم سونیا اون رفت که جا برای تو و امثال تو باز بشه حالا تو برو زیر ناودون

امیر
مهمان
امیر

خدارحمت کنه فرج الاه سلحشوریک چیزی میدونست که میگفت سینمای ایران فاحشه خانه است،تمام این دخترهاوزنهایی که واردکاربازیگری شده اندبارابطه واردشدندواکثراهم خانواده های ولنگ وبازدارندوبی صاحب هستند.