خانه » اخبار » ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

سوشا مکانی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس این روز ها نقل محافل فضای مجازی است.سوشا مکانی دروازبان پرحاشیه پرسپولیس که هر از چند گاهی با حاشیه هایش سر و صدایی به پا میکند این بار منتشر شدن عکس های خصوصی اش در تلگرام سر و صدا به پا کرده است.سوشا مکانی معتقد است افرادی عکس های خصوصی او را بدون اجاره در فضای مجازی منتشر کرده اند. .سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش نشان داد.

متن سوشا مکانی در واکنش به انتشار عکس های خصوصی اش در تلگرام:

«با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمیام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

 

عکس های سوشا مکانی و بیوگرافی:

وی به طور رسمی فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست. سوشا مکانی در فصل ۱۳۹۳–۱۳۹۲ به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید.
بازی استیل آذین و پرسپولیس
در دقایق پایانی بازی استیل آذین و پرسپولیس در حالی که نتیجه بازی یک بر یک مساوی بود. سوشا مکانی ظاهراً دچار آسیب دیدگی شد و توپ را به خارج از زمین فرستاد. بازیکنان پرسپولیس که مصدومیت سوشا مکانی را قبول نداشتند به توصیه علی دایی از دادن توپ به حریف خودداری کردند. پس از پرتاب توپ، پرسپولیس موفق به ثمر رساندن گل شد و این آغاز درگیری دو تیم گردید.

سوشا مکانی پس از این بازی از اینکه الگوی ورزشی خود را علی دایی انتخاب کرده‌بود، اظهار پشیمانی کرد. علی دایی در واکنش به این اظهار نظر سوشا مکانی گفت: همان بهتر که من اسطوره چنین ورزشکاری نباشم.

حضور در پرسپولیس
وی در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. وی که در فولاد یک فصل رؤیایی را تجربه کرده بود با این کارنامه درخشان به پرسپولیس پیوست. نیم فصل سال اول حضور وی در پرسپولیس چیزیی جز اشتباهات پی در پی همراه نداشت اما با اخراج نیلسون توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس با این طرز فکر که سوشا به آرامش برسد در نیم فصل دوم سوشا عملکرد بهتری از خود نشان داد

حضور در سینما
در سال نود و چهار با بازی در فیلم آن آواز غمناک به کارگردانی آرش سنجابی به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری نیز شد. او در این فیلم نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. جواد عزتی، شاهرخ استخری و تینا آخوندتبار از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

 

میشل پلاتینی و سپ بلاتر از کارخود برکنار شدند» این حکم را همین چند ماه قبل «کمیته اخلاق فیفا» صادر کرد. هرچند پرونده فساد فیفا در اختیار پلیس فدرال آمریکا بود و سی آی ای و پلیس فرانسه وپلیس بین الملل هم در آن همکاری کردند اما اخراج پلاتینی و بلاتر توسط کمیته اخلاق فیفا انجام شد.

این یکی ازاصلی ترین کارکردهایی است که به خاطرش کمیته اخلاق در فدراسیون جهانی فوتبال تاسیس شده است. کمیته ای جدید التاسیس که ازهمه اعضای فدراسیون مراقبت می کند که از خطوط خارج نشوند و دچار فساد نشوند. مدل ایرانی کمیته اخلاق که به تبعیت از مدل بین المللی ساخته شد اما بیشتر شبیه یک کاریکاتور است.

در مدل ایرانی ، اعضای کمیته در مورد موی بازیکنان حرف می زنند به آرایش ریش هایشان ایراد می گیرند و از همه خنده دار تر به خاطر پوشیدن فلان شلوار محرومشان می کنند. این کمیته اخلاق فعلی در اصل فرزند همان ستاد منشوری سالیان نه چندان دور است. ستادی که تاسیس شد برای اصلاح موی سربازیکنان و مراقب از روزه گرفتن و نگرفتن آنها در ماه مبارک رمضان .

ستادمنشوری ای که رییس اش حجت الاسلام علیپور بود و کم کم از مسیر رسیدگی به آرایش دست وصورت بازیکنان به مسیر اصلی اش رسید..آنها همین یکی دوسال پیش سراغ فساد در فوتبال و ماجراهای تبانی درلیگ برتر رفتند. دستکاری در نتایج فوتبال اتفاقی بود که در سال های پیش دیده می شد و همین امروز هم در لیگ های دسته پایین و حتی لیگ برتربه شکل دیگری ادامه دارد. علیپور اما هرچقدردر دوران اصلاح موی سر موفق بود و بازیکنان را مجبور به رعایت یک سری ضوابط کرد در دوره دوم از موفقیت دور ماند.

در اصل او زمانی که تلاش کرد ستاد منشوری و کمیته اخلاق را در مسیر خودش حرکت دهد عملا با موجی ازمخالفت ها مواجه شد. کمیته اخلاق هرچند مدت ها چندین و چند دلال را به دلیل رفتار مجرمانه محروم کرد و جلوی ادامه فعالیت چند مربی منشوری با رفتار مجرمانه را گرفت و حتی در پرونده های تبانی پیشرفت بسیار خوبی داشت.

اما در نهایت با خروج او ازکمیته ، دلال ها دوباره فعال شدند ، سرمربی ها به کار برگشتند و ساز و کار تبانی درست شد.البته که کار کمیته اخلاق فقط رسیدگی به فوتبال ها و فوتبالیست ها نیست و شامل همه اعضای فدراسیون فوتبال می شود . اما کمیته مذکور در همان ماجرای فوتبالیست ها و مربیان هم نتوانست خیلی موفق باشد ، چه برسد به بررسی ارکان دیگر فدراسیون فوتبال.

در روزهایی که مسوولانی از فدراسیون فوتبال به اتهام فساد اقتصادی بازداشت می شوند صدورحکم محرومیت 6ماه مکانی به خاطر پوشیدن شلوار زرد حکم خواندن یک جوک در گروه های تلگرامی را دارد.

فکرش را بکنید ، سوشا مکانی که به دلایل حرفه ای نقض قرارداد محروم نشد ، به خاطر عدم توجه به منافع باشگاه محروم نشد، به خاطر انتشار فیلم هایش در فضای عمومی آن هم به صورت خوشحال محروم نشد حتی حضورش در زندان اوین هم منجر به محرومیت اش نشد اما امروز به خاطر شلوار زرد محروم شده است. آن هم توسط نهادی که اصلا پوشش لباس یک بازیکن یا یک انسان به او مربوط نمی شود.

سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه به خاطر وظایف اجتماعی و جرم هایی که مرتکب شده یا نشده. او خیلی قبل تر باید بابت بی احترامی به قوانین فوتبال حرفه ای و توسط پرسپولیس محروم می شد. سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه توسط فدراسیون فوتبال و فلان نهاد و بهمان اداره. چون پرسپولیس به عنوان طرف قرارداد تنها نهادی بود که می توانست وباید او را محروم می کرد. آنها می توانستند به خاطررعایت نکردن شرایط زندگی حرفه ای و ایجاد هجمه و فشارعلیه باشگاه پرسپولیس مکانی را از گرفتن درصد قابل توجهی از قراردادش محروم کنند.

در ماجرای سوشا مکانی ، شلوار زردش ، عکس هایش اینستاگرامش و فیلم های منتشر شده یک عالمه حرف نگفته و وظیفه عمل نشده وجود دارد که می شود مرور کرد.
سوشامکانی وظایفی در قبال پرسپولیس داشت که به آنها عمل نکرد . او در کوران مسابقات لیگ مجبور است با تمام توان تمرکزش را برای پرسپولیس بگذارد و به خاطر شرایط حرفه ای از مصرف هرگونه خوردنی و آشامیدنی که سلامت اش را به خطر می اندازد خود داری کند.

باشگاه پرسپولیس هم وظایفی در برابر هواداران اش داشت . این باشگاه باید با بازیکن خاطی برخورد می کرد او را از فهرست اصلی بیرون می گذاشت و جریمه ای سنگین برایش در نظرمی گرفت.کمیته اخلاق به عنوان رکن مسوول فدراسیون فوتبال وظیفه داشت و دارد که تمرکزش را بر فساد موجود در فوتبال در هر سطحی نگه دارد به جای اینکه به بازیکنان فوتبال و مدل راه رفتن شان گیر بدهد.این  سه مورد همگی  اما وظایف شان را کنار گذاشته اند و کار دیگر می کنند و این طور می شود که وظایف همه شان یکدفعه در شلوار سوشا و محرومیت اش خلاصه می شود.

 

تمامی عکس ها به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با سوشا مکانی:

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

آیا عکس های لورفته سوشا مکانی از تلگرام هک شده؟

تاکنون 121 نظر ثبت شده است.

 1. سوشا بازیکن خوبیه

 2. عکس نامزدش مگ چی عکس همه ی بازیگرا بادوس دختراشون هست چیزی نیست فقط این جرم کرده.متاسفم برامسولین واقعاک.

  • من میگم کار یکی از همین خانم ها هست میخواسته ی جوی خودشو به سوشا بندازه ک عکسا رو پخش کرده حالا ادعای نامزدی میکنه و به خود ش اجازه میده به مردم توهین کنه متاسفم برای تمام هواداری پرسپولیس .برید بخونید ببینید تیمی که اینقدر براش حرص میخوردید چطور شمارو عقب افتاده و جهان سومی معرفی کرده جای تاسف داره …………….یه خورده فکر کنید اونا فقط دنبال پولن

 3. چه خوش …………………

  • چقد م زنده زشته دختره خخخخخخ چ اعتماد ب سقفی هم داره .پول جونای بدبخت این مملکت رو میخوره دختره…بعد توهینم میکنه ک عقب افتادن.بابا تو عقب افتاده تازه به دوران رسیده ایی ک عقده داشتی عکست پخش بشه وگرنه نمیزاشتی اینستا یا هر جیزی ک هک کنن خخخ

  • ببخشید قصد توهین به کسی رو ندارم ولی بی ربط هم نگفته ما این روزها خیلی به حریم شخصی هم تجاوز میکنیم.سعی کنیم خودمون رو اصلاح کنیم.برید در مورد مردم ژاپن از 70سال گذشته تا حال مطالعه کنید.

 4. دمش جیز بابا
  کی میره این همه را رو تسابه لینگ؟

 5. سوشا بابا کجایی؟

 6. عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد
  مگه این طوری از شر این ادم تو تیم بزرگ پرسپولیس راحت بشیم بابا مردیم انقدر سوتی داد سوشا چه از نظر فنی و چه از نظر اخلاقی در حد لیگ محلات هم نیست چه برسه پرسپولیس کبیر

 7. سلام بریدشما چهارتاعکس باخانم اینقدرداستان داره روشن فکرنیستید……………….

 8. اگه اون خانمها خواهر ها و ناموستون بودن هم بازم مهم نبود؟؟؟؟؟؟ چقد روشنفکری با بی غیرتی شبیه شده تازگیا به سلامتی سلام بی غیرت

  • بیگ لایک ترنج

  • کجای کاری یکی از بچه ها میگفت اگر ناموس دیگران لخت بیان خیابون ما هم ناموسمون لخت بیاد خیابون اشکال نداره !!!!!! جماعت بی ناموس … ما رو باش به خاطر چه دیوثی رگ گردنمون رو باد میکردیم … روشنفکران کوردل بدونند این تفکر شما ماله فلات ایران نیست برید بیرون از این فلات هر غلطی میخواید بکنید رو انجام بدید ..

 9. از بس پولای مفت خوردن اینجوری شدن دیگه…

 10. بیچاره همسرش، من فک کردم مجرده که با این همه دختر عکس انداخته، جامعه ما متاسفانه در حال انحطاط اخلاقيه

 11. یکی مثل هادی نوروزی عزیز تا آخر با عزت و سربلند و یکی مثل این سوشا که نظیرش کم هم نیست بی حیا و بی جنبه .
  تو این روزا هر کسی تا اسمی ازش برده میشه و مشهور میشه و تا پولی میاد زیر دستو بالش زود خودشو گم میکنه !
  حداقل یکبار برای همیشه بگیم مسلمون و شیعه نیستیم بعد بریم هرکاری دوس داریم بکنیم .

 12. چند تا نامزد داره این آقا سوشا؟!!!!!!!!

 13. بر کمر سفت لعنت
  بشمر

 14. چرا وقتی فیلم پارتی استقلالیا اومد بیرون کسی بازداشت نشد؟
  قانون باید برا همه اجرا بشه بدون تبعیض چون فکر نکنم چندتا عکس بدتر از فیلم پارتی استقلالیا یا فیلم … اقای ایکس و خانوم ایگرد باشه

 15. سوشا باید بمیره . مشکل از باشگاه ورزشی بی فرهنگی لنگ هست . اون از شیث اون از پیامک صادقیان .اون از مسلمان قلیانی . اون از نکبت واحدی . و حالا سوشا هرزه . ایراد از باشگاست ههههههه

 16. تو ایران یه عادتی هست که تو به کار مردم دخالت داری ولی به کارت نچ خوب بشما چه عکسای شخصی خودشه خجالت نمیکشین با آبروی این بنده خدا بازی میکنید .

 17. قول امام علی (ع)
  اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی
  پ هر کس خطا میکنه خدا هم رحمن الرحیم آبرو داری کنید مسئولین

  • باباغیرتتوداش عباس اون مال وقتیه که طرف توپنهانی گناه میکنه نه زمانی که یه دوربین به خودش بسته وهرغلتی که میکرده عکسش هم میگرفته واسه جوونا افه میومده آخه شایدچندتاجوون بدبخت اسکول اونو واسه خودشون الگو کرده بودن که بااین وضعیت جامعه ازاینی هم که هست به تباهی کشیده میشه لطفا براتوجیح خودتون ازائمه مایه نذارین خدایاعاقبتمون روبخیرکن………

  • خیلی خنده دار بود
   حتما هم سوشا توبه کرده هم اون خانوم درستا

  • همه اسکل هستن . قضاوت نکنید

 18. نکنید بابا گناه داره بخدا…خدا مصوبشو به سزای کارش برسونه

 19. خدا لعنتش کنه کار همون پولای حرومیه که داره می خوره همه فوتبالیها دارن پول مفت مملکتو می خورن آخرش هم همین میشه چیه ناراحت نشین داره از دروازه ی پرسپولیس دفاع می کنه بی ناموس .حالا کودومش زنشه وکودومش دوستاشن .هرهرهر کرکرکر خخخخخخخخخخخخ

 20. آخه اینم به کاه دون زده بنده خدا…
  این دخترا که قشنگم نیستن که براشون رفته زندان!!!

 21. ما آدم ها بدترین موجودی هستیم خداوند گناه کار ترین مردم رو ابرشون رو نمیبره بد شما آبروی مردم رو میبرید واقعا چه دنیایی ما بد خودمون رو انسان مینامیم و از انسانیت حرف میزنیم

  • مردم این چیزا پخش می کنن که از عذابش تو اون دنیا کم کنن،
   چرا شما متوجه قضیه نیستین!!!!
   آیا انسانیت از این بیشتر!!!

 22. مقصر این آقا نیست مقصر پول بی حد و حسابیه که به جیباشون سرازیر میشه اونوقت یک جوون توکشور همین آقا با نیازهای غریزی مشترک واسه یه ازدواج ساده و تشکیل زندگی شرافتمندانه باید آرزو به دل بمونه و اینهمه مرارت تحمل کنه تنها به این جرم که پول زیادی نداره و نمیخواد فعل حرام انجام بده؟!!

  • چقد دلت پره! ولی راست میگی! این چه وضعشه؟من اصلن چشم ندارم یه دهه شصتی ببینم که اینقد تو رفاه باشه.دست خودم نیس

 23. متاسفمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم………………………………………………………………………………….

 24. وقتی پول بیت المال توی خورد این مفت خورا میره باید این غلطا رو بکنند.

 25. متاسفم برای کشورم.
  متاسفم برای بیشرمی و گستاخی
  متاسفم برای ورزش
  متاسفم برای مرگ شرافت

 26. ببین
  من نه چون دخترم اینو میگم
  ولی مگه دل نداره؟
  نه والا به قران دختر خرابی نیستم
  ولی درکم میرسه
  اعتقادات و زندگی هر شخصی به قول مثل مسواک شخصیه
  اگه قرار باشه کسی دادخواستش کنه اونم خداست نه بندش
  شمایی هم که راجبش بد میگید و منتظرید یه سوزه ببینید
  اول یه سر برو جلو اینه ببین خودت کی هستی ..!
  پشت و رو یکی باشین و همینی که الان با دختر مردومه همین هم باعث دلخوشی خیلی ها هست و نقطه های مثبتش رو دیدین..!
  خخخخخخخخخخخ
  منم متاسفم برای شما ها و نظراتتون

 27. اینم یه جورایی ماجرا و صحبت جوان قبلی در باره هوشیاری فتا داره !!!!
  جالبه دختر خاله و اقوامش مثل قبلی میمونن و تنهایی و یواشکی و نزدیک به هم و رمانتیک هستند حتما همشون میخوان نامزد بشن

  ماهم گول خوردیم
  لااقل مردم رو خ ر حساب نکن

 28. ببخشیدا ولی واسه بعضیا متاسفم که جنبه هیچی روندارن وفقط دنبال آبرودیگرانن الانم که هیچ اتفاق خاصی نیفتاده لطفا باآبروی یه آدم ورزشکار شناخته شده بازی نکین زشته بابا…گیریم اگرم خطای کوچیکی کرده اونم مثل همه ما انسان لطفا وخواهشا اتفاق به این کوچیکی روبزرگ نکنین.ممنون

 29. باآبروی دیگران بازی نکنید.بترسید ازخدا

 30. کسی نمیگه اون کسی که این عکسارو پخش کرده کار خوبی کرده . اتفاقا گناه اون کسی که این کارو کرده کمتر از سوشا نیست .
  ولی به قول دوستمون که گفت حداقل دیگه چرا از کاراشون فیلم میگیرن!!! اصلنم ترس ندارن که یه روزی ممکنه پخش بشه!!!
  * فقط آرزو میکنم امام زمان بیاد چون انگار همه داریم عذاب میکشیم از این زندگی . دقت کنید به وضع موجود میبینید همه از کوچیک تا بزرگ کاسه چه کنم چه کنم دست گرفتن و مشکلات خیلی زیاد شده ،
  **خدایا صاحب این عصر رو برسون**

 31. کلن سوشا اخلاقش تو زمینم خوب نیست واسه همین جو اینقد متشنج شده،مثل همون دفه ای که به اون بدبختا توپ پرت کرد،البت هنو به شیث نرسیده،حالا شما برید رعایت ادبو تو فوتبال جهان ببینید،کریس واسه تفی که تو جام جهانی انداخت هنوزم موآخذه میشه،تو اونجا حتی وقتی میخان حرف بزنن،دستشونو جلو دهنشون میگیرن که یه وقت چیزی از دهنشون در نره که بعد نشه جبرانش کرد،سوشا بازیکن حرفه ای باید حواسشو بیشتر جمع میکرد!حالا من نمیدونم این روشن فکری چی میگه این وسط،چارتا دختربچه که یه بارم فوتبال ندیدن،اومدن پارازیت میدن،اینا احتمالا روشنفکران پیرو راه شراعظمند،خخخخخ!

 32. خدایی دیگه شما خیلی بیکارین حالا این بیچاره لو رفته شما دیگه دست رو دلش نزارید ?شماها هم گمون نکنم همچین معصوم باشید?لطف کنید نظراتون برا خودتون نگه دارید

 33. واقعا براتون متاسفم هی آقایون شماها خودتون حداقل یدونه از اون عکسا با دخترای مردم دارین پس الکی حرف مفت درمورد سوشا نزنین اول خودتونو اصلاح کنید

 34. من کار سوشا راتوجیح نمی کنم ولی یادمان با شد ما همه انسانیم وانسان خطا کار است پس نباید ابرویش راببریم متاسفانه ما ایرانیها انسانیت وجدان را فراموش کرده ایم واکر کمی هم وجدان داشته باشیم ان هم بخاطر دین است

 35. والله خیلی خوبه با بودجه مملکت اینارو ادم بکنن اینا عیاشی بکن. من موندم باشگاهی که ضرر نگه داشتن و هزینه کردن از جیب دولت برای که سود داره؟!!! کفاشیان که همش میخنده جوابگو نیست.

 36. شمایی که دم از دین میزنی قابل توجهتون که ما تو یه مملکت اسلامی و خیر سرمون شیعه نشین داریم زندگی میکنیم،خیلی زندگی کردن اینجا واسش سخته بذاره بره و اون ور هر …. خواست بخوره،این آقا با آبروی یه ملت بازی کرده و الان اسم کشورمون که در اصطلاح اسلامیه رو هواس،آبروی این آقا رفته خبرشم به همه جا رسیده بی بی سی ام که منتظر یه سوژه بود که بحمدالله جور شد

  اللهم عجل لولیک الفرج

 37. ماجراي سربازي نرفتن اين فوتباليستاي مسخره رو كه با بي عدالتي پيچوندن،،، خدا كنه اين يكي رو ديگه به سزاي عملش برسونن….

 38. آقای کفاشیان بیا آبرو داری کن بیا بازم لبخند بزن با این کثافت کاریا

 39. باباشماهاچراباهم درگیرین.عشق وحالشویکی دیگه کرده.خودشم جواب میده.درضمن اونی هم که به عنوان نامزدش این حرفاروزده دروغ گفته.هیچ زنی وقتی شوهرش روبه این جرم میگیرن نمیادازش دفاع کنه.

 40. ای بابا چرا اینجوری میکنید عععععععععععععععععععع
  مکانی یه کاری کرده ک الان خودشم پشیمونه
  انقدر نا سزا نگید و …
  قانون خودش بلده چیکار کنه

 41. ؟چقد زشته دخترا ولی کلا واقعا این عکس زندان رفتن داشت

 42. بابا ازین کارا تو این شهر زیاد میشه،
  خود دخترا هم که بدشون نمیاد، نمونشو در کامنت های بالاتر دیدیم!
  اردو های مختلط دانشجویی، ماجرای وحید خزایی، سوشا و…
  ولی این فوتبالیست ها که با بیت المال ازین کارا میکنن را باید ادب کرد.

 43. ولی نمیدونم چرا،
  تو اینجور ماجراها همیشه دخترا مظلوم اند و پسرا مجرم!!
  به راحتی آبروی پسرا را میبرن و اسمشونو سر زبونا میندازن ولی حرفی از دخترا زده نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
  برای یه بارهم سنت شکنی کنیدو قضیه را برعکس تعریف کنید شاید اصلا اینطوری درست تر باشه…
  مگه آبروی پسرا آبرو حساب نمیشه؟!

 44. پولیس فتا پیگیره دوستان :))

 45. اگر سوشا مکانی به خاطر یه عکس باید زندان بره و…
  پس الان باید نصف مردم به خاطر یه عکس زندان برن!!!!!!! خیلی عجیبه!!!!
  الانم همون دخترا دارن میخندن ب ریش سوشا !!

 46. آره والا
  این ماجرا مثل ماجرای ترک هایی ک از فیتیله ها شکاایت کردن
  بابا یکم جنبه داشته باش !!! البته فک نکنم بدونند جنبه چیه خخخ

 47. لابد سهراب میفهمه معنی جنبه رو بیسواد بدبخت لازم نکرده تو دایه مهربانتر از مادر بشی تو برو طرز حرف زدنو یاد بگیر خواهشا آدمای بیسواد مثل تو نظر ندن

 48. بیجنبگی (بختیاریها، ترکها،پزشکها و جدیدا کرمونیها)و دخالت در زندگی دیگران و قضاوت کردن بقیه ، دروغ ، کلاه برداری و دهها رفتار زشت دیگه تو جامعه ما متاسفانه اپیدمی شده ولی هنوز برای کسانی که تصمیم گیرنده هستن … ظواهر مهم هست

 49. سوشا رو بیخیال ،
  تواین روزا این عربستان نجس لجن کثافت حرومزاده خیلی بیشتر رو اعصابه ، تاوقتی میترسیم اسم عربستان رو تو تلوزیون ببریم (میگیم: کشورهای حاشیه خلیج فارس!!) اینطوری پررو میشه دیگه . زمان احمدی نژاد عربستان جرات نداشت زر مفت بزنه ، آقایون روشن فکر اومدن مثلا تحریم بردارن هرچی اقتدار ملی داشتیم چوب حراج زدن .
  یا باید بگیم مکتب امام حسین و مقاومت رو قبول نداریم بعد سازش کنیم یا باید پای ارزش هامون محکم بایستیمو به هیچ کشوری باج ندیم . ماکه الان قدرت کمی نداریم پس چرا اینقد کوتاه میاییم . این خیال خام که دشمنت که میخواد سر به تنت نباشه بیاد واست تحریم برداره .

 50. این پسرهاز اول آدم درستی نبود یادتونه وقتی شاغلام پیروانی به موهای بلندش گیر داده بود از اون تیم رفت

 51. نچ نچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

 52. حالا کدومش زنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 53. به سوشا امیدوار شدیم.مارو با خاک یکسان کرد.عب نداره.

 54. از قیافش معلومه که ادم نیست.خاک بر سر مسئولانی کنم که پول مردم میدن به 4 گوزنو گوساله ای مثه اینا.اونوقت خیلیا نون شب ندارن.خاک عالم برسرتون.

 55. نیییگاااااا منو نههههههههههههههههه نیگگگگگگگگگگگگگگگاه این دخترااا کلش واااااااس ماااااااس.ببر بخوووور …. حال کن

 56. خاک عالم بر سرت کنن. احمق
  آبروی نداشته ی پرسپولیسو بردی.

 57. هه توف به این زندگی

 58. دیگه چه باید کرد

 59. ایاواقعاماهاهمه بی گناهیم اگرخداوندبجای اینکه دستمونوبگیره مچمونومیگرفت الان همه پیش سوشا بودیم شاید بمراتب بد تر.

 60. صد رحمت به رحمتی

 61. واقعا چرا گرفتنش؟خب به خودش ربط داره دلش خواسته والا

 62. آقا بنظرمن این تازه بدوران رسیده را حداقل ابد بدن این عوضیا حق مارا هم خوردن پارتیها که همش به اینا نمیرسه

 63. چقدر زر میزنید
  برید پی کارتون بیکارا
  صبح تا شب علافید میاید پشت اینو اون غیبت میکنید

 64. خدا بدادمون برسه با اینهمه اظهاره نظرای جورواجور ، مگه امام جعفر صادق نفرمودند که ،، هرگز شخصی را بخاطره گناهی که کرده قضاوت نکنید زیرا تا به آن گناه دچار نشوید از این دنیا نروید
  دوستان مواظب قضاوتاتون باشید
  یاحق

 65. ماشالا همه اظهار نظر میکنن و هرکی رو که دلشون خواسته محکوم کردن.یکی میگه خاک بر سر سوشا یکی میگه دختره خودشو بهش انداخته و عکسارو پخش کرده.شماها قبل از اینکه درمورد فرانگ و غیزت کسی نظر بدید ندونسته به کسی تهمت نزنید.در ضمن ما جایی داریم نظر میدیم که داخلش کلی پافشاری میکنن که قضیه رو خیلی بزرگ جلوه بدن.همین سایتها و روزنامه ها.ادمین جان اگه حالا واقع بین هستی پیاممو بذار تو سایتت.

 66. اخی بیچاره چی میکشه از این…

 67. یکی نیس به این دختره بگه جهان سومی و عقب افتادگی از صورتت و اون شکل و شمایلی که واسه خودت درست کردی، میریزه …. حالا میای میگی فلان…

 68. خدایا یعنی این مملکته ما داریم؟ آدم باید واسه عکس خصوصیشم محاکمه بشه؟! یعنی واقعا اون حاج آقاهایی که سوشا رو دستگیر کردن خیلی پاک سرشت تشریف دارن؟ مگه اینا همونایی نیستن که دخترای جوونو به اسم قلابی دین صیغه می کنن؟… جمع کنین بساطتونو بی شعورها

 69. ببینید آقا پسر و دختر خانمی ک میگی سوشا پول خودش بوده دوست داشته اینجوری خرجش کنه یا مثلا سوشا …رزه بوده یا نبوده آره شما راست میگین اینکاراش بخودش ربط داره ولی ببین فرق سوشا مکانی با تو نوعی ک فردا روزی با دوتا دختر یا دوتا پسر گیر میفتین چیه ک برا شما اشد مجازات را انجام بدن ولی اقای مکانی چون پول داشته و مشهور بوده تبرءه بشه اگه قانونی هست باید برا همه یکسان باشه اگه هم نیست خب باشه هرکی بره هر دختری را تو خیابون دیده بغلش کنه باش عکس بگیره میشه اینجوری معلومه ک نمیشه پس لطففففففففففففففف کنید اینقد از این آقا طرفداری نکنید بزارید مجازات بشه تا درس عبرتی بشه برا بقیه .

 70. عجیبه این رفتارا از افرادی که کمبود ندارن!

 71. ببینید آقا پسر و دختر خانمی ک میگی سوشا پول خودش بوده دوست داشته اینجوری خرجش کنه یا مثلا سوشا …رزه بوده یا نبوده آره شما راست میگین اینکاراش بخودش ربط داره ولی ببین فرق سوشا مکانی با تو نوعی ک فردا روزی با دوتا دختر یا دوتا پسر گیر میفتین چیه ک برا شما اشد مجازات را انجام بدن ولی اقای مکانی چون پول داشته و مشهور بوده تبرءه بشه اگه قانونی هست باید برا همه یکسان باشه اگه هم نیست خب باشه هرکی بره هر دختری را تو خیابون دیده بغلش کنه باش عکس بگیره میشه اینجوری معلومه ک نمیشه پس لطففففففففففففففف کنید اینقد از این آقا طرفداری نکنید بزارید مجازات بشه تا درس عبرت بشه برا بقیه

 72. آقا من ک نفهمیدم این هم دوس دختر داره هم زن؟ یا فقط زن داره ؟ یا دوست دختر؟ حالا همه اینا ب کنار ی عکس دیگه هم هست با یکی دیگه، او معلوم نیست کیه باز(همو عکسه ک ی جای سربازن، انگار رستورانه)

 73. مدیر سایت عقده ای چرا نظر منو تایید نکردی؟ من که حرف بدی نزده بودم. از حرفای چرتی که اینجا تاییدشون کردی که بدتر نبود.
  برات متاسفم

 74. سوشا جون عین منی مردم رو ول کن آقا خود من تابستون ها میرم پارتی با دخترا هستم حال می کنم زندگی یعنی عشق بازی

 75. سلام :
  مدیر به خاطر قرار دادن تمامی اخبار و رویدادهای به روز جا داره ازتون تشکر کنم مرسی.

 76. سلام و عرض ادب احترام دارم تمام صحبت های شما عزیزان را در یک جمله خلاصه میکنم؟
  سوشا مکانی و امثال همه ی این ها که می آیند فوتبال بازی میکنند. باید الگوی مردم باشند. واقعا که پول مفت میگیرید.واین کار ها را میکنید.اگه منطقی فکر کنید؟خیلی ها نون شب ندارند بخورند؟همین طوری میگید مملکت شیعه.

 77. ولش کنید تورو خدا

 78. واقعا براش متاسفم.کجا هستن اون بازیکن های که اخلاق براشون مهم تر از فوتبال بود

 79. آخه ب شما ها چ ربطی داره زندگی این واون درسته ک کارش زیاد جالب نبوده ولی بعضی از اونایی ک ادعای پاکی دارن خیلی بدترن….

 80. یعنی خیلی براشون مهمه که عکساشون رو کسی نبینه
  یعنی میخوان بگن که خیلی پاکن

 81. هه . ایران بلد نیس بایه ادمه بزرگ . چجوری رفتار کنه . فقط …. شعر میبافه .

 82. سلام رفقا ابی وقرمز بودن سوشا مهم نیس مهم اینه که بازیکنهای فوتبال رو کردیم الگو کردیم اسطوره بخاطر قرمز و ابی همو فش میدیم دعوا میکنیم اونام هر روز پولهای کلون به جیب میزنن به ریش نا میخندن اشکال از مسئولین قدرنشناسه ای کاش برید نفت شهر یا سومار یا مهران و دهلران ویا مرزهای خوزستان در لباس نظامی خدمت کنید در حالی که جنگی در کار نیس اصلا نمیشه تحمل کرد حالا اون مردهای باغیرتی که رفتن جنگیدن واسه ناموس ملت بقران با هزار تا بدبختی زندگیشون میچرخه انگار نه انگار فداکاری کردن از اونا چرا اسمی نیس امتو مشغول فوتبال و داعش و برجام کردن یه عده مملکتو چاپیدن کجای کارین گور بابای سوشا بیدار شین هرجا رو اینا نشون ملت میدن و سوژه میکنن میخ نشین نگاه کنین

 83. جنبه نداشه باشی ..میشه همین
  لیوانو تا ی حدی اب باید ریخت..اقایون مسعولا جوابتونو بگیرین..
  هار شدن عاقا هار..
  دست خودشون نیس که..این یکیشه
  همشون لنگه همن.

 84. شماها یی که الگوی بسیاری از جوانان ما هستین کاری به نو ع پوشش شما ندارم چرا که این به خود شما مربوط میشه ولی رفتارهای شما باید با احتیاط و مثبت باشه تا جوانی که شمارو الگوی خودش قرار داده به بیراهه قدم نزاره

توجه : لطفا به دیگران توهین نکنید و از دشنام دادن و افترا بستن و اتهام زدن پرهیز کنید!

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق سایت خبری تفریحی به روز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز