ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش
ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

سوشا مکانی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس این روز ها نقل محافل فضای مجازی است.سوشا مکانی دروازبان پرحاشیه پرسپولیس که هر از چند گاهی با حاشیه هایش سر و صدایی به پا میکند این بار منتشر شدن عکس های خصوصی اش در تلگرام سر و صدا به پا کرده است.سوشا مکانی معتقد است افرادی عکس های خصوصی او را بدون اجاره در فضای مجازی منتشر کرده اند. .سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس نسبت به انتشار عکس های خصوصی اش در فضای مجازی با انتشار پستی در اینستاگرام واکنش نشان داد.

متن سوشا مکانی در واکنش به انتشار عکس های خصوصی اش در تلگرام:

«با سلام، چند روزی است یک سری افراد خدانشناس و بیمار شروع به دستبرد زدن به صفحات شخصی هستند این نمونه‌های بی‌اصل و نسب که احساس زرنگی هم می‌کنند بدانند از پخش کردن عکس‌های خانوادگی من سودی نخواهند برد و توجه شان را به قدرت پلیس مملکتی جلب می‌کنم که با قانونش خانواده‌هامون احساس آرامش می‌کنند و به ایرانی بودن خودمون می‌بالیم … مطمئن باشید یک قدم از حق شهروندیم کوتاه نمیام و تا آخر این ماجرا را پیگیری می‌کنم. سربلند و سلامت باشید

ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس,واکنش سوشا مکانی به انتشار عکس های خصوص اش
ماجرای لو رفتن عکس های خصوصی سوشا مکانی+عکس

 

عکس های سوشا مکانی و بیوگرافی:

وی به طور رسمی فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست. سوشا مکانی در فصل ۱۳۹۳–۱۳۹۲ به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید.
بازی استیل آذین و پرسپولیس
در دقایق پایانی بازی استیل آذین و پرسپولیس در حالی که نتیجه بازی یک بر یک مساوی بود. سوشا مکانی ظاهراً دچار آسیب دیدگی شد و توپ را به خارج از زمین فرستاد. بازیکنان پرسپولیس که مصدومیت سوشا مکانی را قبول نداشتند به توصیه علی دایی از دادن توپ به حریف خودداری کردند. پس از پرتاب توپ، پرسپولیس موفق به ثمر رساندن گل شد و این آغاز درگیری دو تیم گردید.

سوشا مکانی پس از این بازی از اینکه الگوی ورزشی خود را علی دایی انتخاب کرده‌بود، اظهار پشیمانی کرد. علی دایی در واکنش به این اظهار نظر سوشا مکانی گفت: همان بهتر که من اسطوره چنین ورزشکاری نباشم.

حضور در پرسپولیس
وی در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. وی که در فولاد یک فصل رؤیایی را تجربه کرده بود با این کارنامه درخشان به پرسپولیس پیوست. نیم فصل سال اول حضور وی در پرسپولیس چیزیی جز اشتباهات پی در پی همراه نداشت اما با اخراج نیلسون توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس با این طرز فکر که سوشا به آرامش برسد در نیم فصل دوم سوشا عملکرد بهتری از خود نشان داد

حضور در سینما
در سال نود و چهار با بازی در فیلم آن آواز غمناک به کارگردانی آرش سنجابی به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری نیز شد. او در این فیلم نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. جواد عزتی، شاهرخ استخری و تینا آخوندتبار از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

 

میشل پلاتینی و سپ بلاتر از کارخود برکنار شدند» این حکم را همین چند ماه قبل «کمیته اخلاق فیفا» صادر کرد. هرچند پرونده فساد فیفا در اختیار پلیس فدرال آمریکا بود و سی آی ای و پلیس فرانسه وپلیس بین الملل هم در آن همکاری کردند اما اخراج پلاتینی و بلاتر توسط کمیته اخلاق فیفا انجام شد.

این یکی ازاصلی ترین کارکردهایی است که به خاطرش کمیته اخلاق در فدراسیون جهانی فوتبال تاسیس شده است. کمیته ای جدید التاسیس که ازهمه اعضای فدراسیون مراقبت می کند که از خطوط خارج نشوند و دچار فساد نشوند. مدل ایرانی کمیته اخلاق که به تبعیت از مدل بین المللی ساخته شد اما بیشتر شبیه یک کاریکاتور است.

در مدل ایرانی ، اعضای کمیته در مورد موی بازیکنان حرف می زنند به آرایش ریش هایشان ایراد می گیرند و از همه خنده دار تر به خاطر پوشیدن فلان شلوار محرومشان می کنند. این کمیته اخلاق فعلی در اصل فرزند همان ستاد منشوری سالیان نه چندان دور است. ستادی که تاسیس شد برای اصلاح موی سربازیکنان و مراقب از روزه گرفتن و نگرفتن آنها در ماه مبارک رمضان .

ستادمنشوری ای که رییس اش حجت الاسلام علیپور بود و کم کم از مسیر رسیدگی به آرایش دست وصورت بازیکنان به مسیر اصلی اش رسید..آنها همین یکی دوسال پیش سراغ فساد در فوتبال و ماجراهای تبانی درلیگ برتر رفتند. دستکاری در نتایج فوتبال اتفاقی بود که در سال های پیش دیده می شد و همین امروز هم در لیگ های دسته پایین و حتی لیگ برتربه شکل دیگری ادامه دارد. علیپور اما هرچقدردر دوران اصلاح موی سر موفق بود و بازیکنان را مجبور به رعایت یک سری ضوابط کرد در دوره دوم از موفقیت دور ماند.

در اصل او زمانی که تلاش کرد ستاد منشوری و کمیته اخلاق را در مسیر خودش حرکت دهد عملا با موجی ازمخالفت ها مواجه شد. کمیته اخلاق هرچند مدت ها چندین و چند دلال را به دلیل رفتار مجرمانه محروم کرد و جلوی ادامه فعالیت چند مربی منشوری با رفتار مجرمانه را گرفت و حتی در پرونده های تبانی پیشرفت بسیار خوبی داشت.

اما در نهایت با خروج او ازکمیته ، دلال ها دوباره فعال شدند ، سرمربی ها به کار برگشتند و ساز و کار تبانی درست شد.البته که کار کمیته اخلاق فقط رسیدگی به فوتبال ها و فوتبالیست ها نیست و شامل همه اعضای فدراسیون فوتبال می شود . اما کمیته مذکور در همان ماجرای فوتبالیست ها و مربیان هم نتوانست خیلی موفق باشد ، چه برسد به بررسی ارکان دیگر فدراسیون فوتبال.

در روزهایی که مسوولانی از فدراسیون فوتبال به اتهام فساد اقتصادی بازداشت می شوند صدورحکم محرومیت 6ماه مکانی به خاطر پوشیدن شلوار زرد حکم خواندن یک جوک در گروه های تلگرامی را دارد.

فکرش را بکنید ، سوشا مکانی که به دلایل حرفه ای نقض قرارداد محروم نشد ، به خاطر عدم توجه به منافع باشگاه محروم نشد، به خاطر انتشار فیلم هایش در فضای عمومی آن هم به صورت خوشحال محروم نشد حتی حضورش در زندان اوین هم منجر به محرومیت اش نشد اما امروز به خاطر شلوار زرد محروم شده است. آن هم توسط نهادی که اصلا پوشش لباس یک بازیکن یا یک انسان به او مربوط نمی شود.

سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه به خاطر وظایف اجتماعی و جرم هایی که مرتکب شده یا نشده. او خیلی قبل تر باید بابت بی احترامی به قوانین فوتبال حرفه ای و توسط پرسپولیس محروم می شد. سوشا مکانی باید محروم می شد اما نه توسط فدراسیون فوتبال و فلان نهاد و بهمان اداره. چون پرسپولیس به عنوان طرف قرارداد تنها نهادی بود که می توانست وباید او را محروم می کرد. آنها می توانستند به خاطررعایت نکردن شرایط زندگی حرفه ای و ایجاد هجمه و فشارعلیه باشگاه پرسپولیس مکانی را از گرفتن درصد قابل توجهی از قراردادش محروم کنند.

در ماجرای سوشا مکانی ، شلوار زردش ، عکس هایش اینستاگرامش و فیلم های منتشر شده یک عالمه حرف نگفته و وظیفه عمل نشده وجود دارد که می شود مرور کرد.
سوشامکانی وظایفی در قبال پرسپولیس داشت که به آنها عمل نکرد . او در کوران مسابقات لیگ مجبور است با تمام توان تمرکزش را برای پرسپولیس بگذارد و به خاطر شرایط حرفه ای از مصرف هرگونه خوردنی و آشامیدنی که سلامت اش را به خطر می اندازد خود داری کند.

باشگاه پرسپولیس هم وظایفی در برابر هواداران اش داشت . این باشگاه باید با بازیکن خاطی برخورد می کرد او را از فهرست اصلی بیرون می گذاشت و جریمه ای سنگین برایش در نظرمی گرفت.کمیته اخلاق به عنوان رکن مسوول فدراسیون فوتبال وظیفه داشت و دارد که تمرکزش را بر فساد موجود در فوتبال در هر سطحی نگه دارد به جای اینکه به بازیکنان فوتبال و مدل راه رفتن شان گیر بدهد.این  سه مورد همگی  اما وظایف شان را کنار گذاشته اند و کار دیگر می کنند و این طور می شود که وظایف همه شان یکدفعه در شلوار سوشا و محرومیت اش خلاصه می شود.

 

تمامی عکس ها به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف گردید.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط با سوشا مکانی:

خبر آزادی سوشا مکانی از زندان

عکس سوشا مکانی در حال انتقال به زندان اوین

آیا عکس های لورفته سوشا مکانی از تلگرام هک شده؟

 

 

***

آگهی رایگان

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

123
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
88 نظرات مستقل
35 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
99 تعداد نظر دهندگان
شبنممنصورMehrsaچخوففرشید Recent comment authors
varzesh3.com
مهمان
varzesh3.com

ای بابا چرا اینجوری میکنید عععععععععععععععععععع
مکانی یه کاری کرده ک الان خودشم پشیمونه
انقدر نا سزا نگید و …
قانون خودش بلده چیکار کنه

امیررضا
مهمان
امیررضا

؟چقد زشته دخترا ولی کلا واقعا این عکس زندان رفتن داشت

شاپور
مهمان
شاپور

بابا ازین کارا تو این شهر زیاد میشه،
خود دخترا هم که بدشون نمیاد، نمونشو در کامنت های بالاتر دیدیم!
اردو های مختلط دانشجویی، ماجرای وحید خزایی، سوشا و…
ولی این فوتبالیست ها که با بیت المال ازین کارا میکنن را باید ادب کرد.

شاپور
مهمان
شاپور

ولی نمیدونم چرا،
تو اینجور ماجراها همیشه دخترا مظلوم اند و پسرا مجرم!!
به راحتی آبروی پسرا را میبرن و اسمشونو سر زبونا میندازن ولی حرفی از دخترا زده نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!
برای یه بارهم سنت شکنی کنیدو قضیه را برعکس تعریف کنید شاید اصلا اینطوری درست تر باشه…
مگه آبروی پسرا آبرو حساب نمیشه؟!

حمید
مهمان
حمید

پولیس فتا پیگیره دوستان :))

موسی
مهمان
موسی

اگر سوشا مکانی به خاطر یه عکس باید زندان بره و…
پس الان باید نصف مردم به خاطر یه عکس زندان برن!!!!!!! خیلی عجیبه!!!!
الانم همون دخترا دارن میخندن ب ریش سوشا !!

سهراب
مهمان
سهراب

آره والا
این ماجرا مثل ماجرای ترک هایی ک از فیتیله ها شکاایت کردن
بابا یکم جنبه داشته باش !!! البته فک نکنم بدونند جنبه چیه خخخ

sara
مهمان
sara

لابد سهراب میفهمه معنی جنبه رو بیسواد بدبخت لازم نکرده تو دایه مهربانتر از مادر بشی تو برو طرز حرف زدنو یاد بگیر خواهشا آدمای بیسواد مثل تو نظر ندن

محمد
مهمان
محمد

بیجنبگی (بختیاریها، ترکها،پزشکها و جدیدا کرمونیها)و دخالت در زندگی دیگران و قضاوت کردن بقیه ، دروغ ، کلاه برداری و دهها رفتار زشت دیگه تو جامعه ما متاسفانه اپیدمی شده ولی هنوز برای کسانی که تصمیم گیرنده هستن … ظواهر مهم هست

بی جنبه
مهمان
بی جنبه

ترکا کرمونیا بختیاری هاو….همه بی جنبن.
فقط شما با جنبه ای خیالت راحت.عقده ای بد بخت

علیرضا
مهمان
علیرضا

سوشا رو بیخیال ،
تواین روزا این عربستان نجس لجن کثافت حرومزاده خیلی بیشتر رو اعصابه ، تاوقتی میترسیم اسم عربستان رو تو تلوزیون ببریم (میگیم: کشورهای حاشیه خلیج فارس!!) اینطوری پررو میشه دیگه . زمان احمدی نژاد عربستان جرات نداشت زر مفت بزنه ، آقایون روشن فکر اومدن مثلا تحریم بردارن هرچی اقتدار ملی داشتیم چوب حراج زدن .
یا باید بگیم مکتب امام حسین و مقاومت رو قبول نداریم بعد سازش کنیم یا باید پای ارزش هامون محکم بایستیمو به هیچ کشوری باج ندیم . ماکه الان قدرت کمی نداریم پس چرا اینقد کوتاه میاییم . این خیال خام که دشمنت که میخواد سر به تنت نباشه بیاد واست تحریم برداره .

سجاد
مهمان
سجاد

این پسرهاز اول آدم درستی نبود یادتونه وقتی شاغلام پیروانی به موهای بلندش گیر داده بود از اون تیم رفت

ایدا
مهمان
ایدا

نچ نچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچ

ایدا
مهمان
ایدا

حالا کدومش زنشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یلدا
مهمان
یلدا

به سوشا امیدوار شدیم.مارو با خاک یکسان کرد.عب نداره.

سوشا
مهمان
سوشا

از قیافش معلومه که ادم نیست.خاک بر سر مسئولانی کنم که پول مردم میدن به 4 گوزنو گوساله ای مثه اینا.اونوقت خیلیا نون شب ندارن.خاک عالم برسرتون.

سوشا
مهمان
سوشا

نیییگاااااا منو نههههههههههههههههه نیگگگگگگگگگگگگگگگاه این دخترااا کلش واااااااس ماااااااس.ببر بخوووور …. حال کن

فرهاد
مهمان
فرهاد

خاک عالم بر سرت کنن. احمق
آبروی نداشته ی پرسپولیسو بردی.

محمد
مهمان
محمد

هه توف به این زندگی

محمد
مهمان
محمد

دیگه چه باید کرد

ساسان
مهمان
ساسان

ایاواقعاماهاهمه بی گناهیم اگرخداوندبجای اینکه دستمونوبگیره مچمونومیگرفت الان همه پیش سوشا بودیم شاید بمراتب بد تر.

طاها
مهمان
طاها

صد رحمت به رحمتی

مهسا
مهمان
مهسا

واقعا چرا گرفتنش؟خب به خودش ربط داره دلش خواسته والا

ع
مهمان
ع

آقا بنظرمن این تازه بدوران رسیده را حداقل ابد بدن این عوضیا حق مارا هم خوردن پارتیها که همش به اینا نمیرسه

aram
مهمان
aram

حقشه زندانی بشه ولی خیلیا از این عکسا دارن حالا بازیگر یا فوتبالیست چرا فقط به این گیر دادن؟!

رها
مهمان
رها

چقدر زر میزنید
برید پی کارتون بیکارا
صبح تا شب علافید میاید پشت اینو اون غیبت میکنید

حامد
مهمان
حامد

خدا بدادمون برسه با اینهمه اظهاره نظرای جورواجور ، مگه امام جعفر صادق نفرمودند که ،، هرگز شخصی را بخاطره گناهی که کرده قضاوت نکنید زیرا تا به آن گناه دچار نشوید از این دنیا نروید
دوستان مواظب قضاوتاتون باشید
یاحق

ساسان
مهمان
ساسان

ماشالا همه اظهار نظر میکنن و هرکی رو که دلشون خواسته محکوم کردن.یکی میگه خاک بر سر سوشا یکی میگه دختره خودشو بهش انداخته و عکسارو پخش کرده.شماها قبل از اینکه درمورد فرانگ و غیزت کسی نظر بدید ندونسته به کسی تهمت نزنید.در ضمن ما جایی داریم نظر میدیم که داخلش کلی پافشاری میکنن که قضیه رو خیلی بزرگ جلوه بدن.همین سایتها و روزنامه ها.ادمین جان اگه حالا واقع بین هستی پیاممو بذار تو سایتت.

نهتانی
مهمان
نهتانی

اخی بیچاره چی میکشه از این…

Elsa
مهمان
Elsa

یکی نیس به این دختره بگه جهان سومی و عقب افتادگی از صورتت و اون شکل و شمایلی که واسه خودت درست کردی، میریزه …. حالا میای میگی فلان…

فائزه
مهمان
فائزه

خدایا یعنی این مملکته ما داریم؟ آدم باید واسه عکس خصوصیشم محاکمه بشه؟! یعنی واقعا اون حاج آقاهایی که سوشا رو دستگیر کردن خیلی پاک سرشت تشریف دارن؟ مگه اینا همونایی نیستن که دخترای جوونو به اسم قلابی دین صیغه می کنن؟… جمع کنین بساطتونو بی شعورها

shadmehr
مهمان
shadmehr

ببینید آقا پسر و دختر خانمی ک میگی سوشا پول خودش بوده دوست داشته اینجوری خرجش کنه یا مثلا سوشا …رزه بوده یا نبوده آره شما راست میگین اینکاراش بخودش ربط داره ولی ببین فرق سوشا مکانی با تو نوعی ک فردا روزی با دوتا دختر یا دوتا پسر گیر میفتین چیه ک برا شما اشد مجازات را انجام بدن ولی اقای مکانی چون پول داشته و مشهور بوده تبرءه بشه اگه قانونی هست باید برا همه یکسان باشه اگه هم نیست خب باشه هرکی بره هر دختری را تو خیابون دیده بغلش کنه باش عکس بگیره میشه اینجوری معلومه ک نمیشه پس لطففففففففففففففف کنید اینقد از این آقا طرفداری نکنید بزارید مجازات بشه تا درس عبرتی بشه برا بقیه… ادامه »

احسان چهری
مهمان
احسان چهری

عجیبه این رفتارا از افرادی که کمبود ندارن!

shadmehr
مهمان
shadmehr

ببینید آقا پسر و دختر خانمی ک میگی سوشا پول خودش بوده دوست داشته اینجوری خرجش کنه یا مثلا سوشا …رزه بوده یا نبوده آره شما راست میگین اینکاراش بخودش ربط داره ولی ببین فرق سوشا مکانی با تو نوعی ک فردا روزی با دوتا دختر یا دوتا پسر گیر میفتین چیه ک برا شما اشد مجازات را انجام بدن ولی اقای مکانی چون پول داشته و مشهور بوده تبرءه بشه اگه قانونی هست باید برا همه یکسان باشه اگه هم نیست خب باشه هرکی بره هر دختری را تو خیابون دیده بغلش کنه باش عکس بگیره میشه اینجوری معلومه ک نمیشه پس لطففففففففففففففف کنید اینقد از این آقا طرفداری نکنید بزارید مجازات بشه تا درس عبرت بشه برا بقیه

حسن
مهمان
حسن

آقا من ک نفهمیدم این هم دوس دختر داره هم زن؟ یا فقط زن داره ؟ یا دوست دختر؟ حالا همه اینا ب کنار ی عکس دیگه هم هست با یکی دیگه، او معلوم نیست کیه باز(همو عکسه ک ی جای سربازن، انگار رستورانه)

Amir New
مهمان
Amir New

Soshast Dige Alaki Ke Ni

red boy
مهمان
red boy

داداش زیاد به خودت فشار نیار عینکی میشی

Amir New
مهمان
Amir New

Damet Garm

آیلین
مهمان
آیلین

مدیر سایت عقده ای چرا نظر منو تایید نکردی؟ من که حرف بدی نزده بودم. از حرفای چرتی که اینجا تاییدشون کردی که بدتر نبود.
برات متاسفم

red boy
مهمان
red boy

سوشا جون عین منی مردم رو ول کن آقا خود من تابستون ها میرم پارتی با دخترا هستم حال می کنم زندگی یعنی عشق بازی

عابدین
مهمان
عابدین

سلام :
مدیر به خاطر قرار دادن تمامی اخبار و رویدادهای به روز جا داره ازتون تشکر کنم مرسی.

مدیریت
مهمان
مدیریت

با سلام
با تشکر از لطف شما
حضور شما مایه دلگرمی جهت ادامه فعالیت سایت می باشد.

سعید رضایی
مهمان
سعید رضایی

سلام و عرض ادب احترام دارم تمام صحبت های شما عزیزان را در یک جمله خلاصه میکنم؟
سوشا مکانی و امثال همه ی این ها که می آیند فوتبال بازی میکنند. باید الگوی مردم باشند. واقعا که پول مفت میگیرید.واین کار ها را میکنید.اگه منطقی فکر کنید؟خیلی ها نون شب ندارند بخورند؟همین طوری میگید مملکت شیعه.

عادل محمدیان
مهمان
عادل محمدیان

ولش کنید تورو خدا

mohsen09162263764
مهمان
mohsen09162263764

واقعا براش متاسفم.کجا هستن اون بازیکن های که اخلاق براشون مهم تر از فوتبال بود