ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران

ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران

ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران,شوهر اجاره ای در چین,دختران
ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران

مطالب خنده دار و طنز

سایت خبری تفریحی به روز نیوز: ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران چینی از خنده دارترین اتفاقات ممکن است.گفته می شود در چین دختران برای خوشحال کردن خانواده هایشان شوهر اجاره می کنند.شوهر اجاره در حال رواج در چین است و حتی سایت هایی هم در این زمینه راه اندازی شده است.

    ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران,دخترانه,دختران,ازدواج,شوهر,شوهر کردن,شوهر اجاره ای,شوهر اجاره ای دختران چینی,آیا واقعا در چین دختران شوهر اجاره می کنند؟,Husband,کمبود شوهر,شوهر دادن,شوهر کردن
ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران

در کشور چین با توجه به جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند.

این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند. از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند!

به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!

درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است!

مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت است و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

ماجرای اجاره کردن شوهر توسط دختران
5 (100%) 3 votes
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar