ماجرای سفر فائزه هاشمی به آمریکا و مسئله نفوذ

مسئله سفر فائزه هاشمی به آمریکا و مسئله نفوذ

مسئله سفر فائزه هاشمی به آمریکا و مسئله نفوذ
ماجرای سفر فائزه هاشمی به آمریکا و مسئله نفوذ

فائزه هاشمی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز فائزه هاشمی به تازگی و در آستانه انتخابات سفری را به آمریکا داشته که شبهه مسائله نفوذ آمریکا در انتخابات را به ذهن متبادر می کند.

در حالی که مدتی است رهبر انقلاب امام خامنه ای در مورد مسئله نفوذ استکبار و به خصوص آمریکا را به کشور و در انتخابات آتی هشدار داده بودند به تازگی فائزه هاشمی به آمریکا سفر کرده است.

فائزه هاشمی که سابقه امنیتی نیز دارد و چند باری به جرم های اقدام علیه امنیت ملی نیز متهم شده است در آستانه انتخابات و در این مقطع حساس به آمریکا سفر کرده است تا شائبه نفوذ آمریکا در کشور و انتخابات را قوت ببخشد.

گفتنی است که بر علیه فرزندان هاشمی و به خصوص مهدی هاشمی نیز مستنداتی نیز وجود دارد که در ارتباط با همکاری گسترده ای با استکبار داشته اند و حتی مستنداتی در مورد مهدی هاشمی در جریان تحریم های  هسته ای نیز دخالت داشته است.

اما فائزه هاشمی سفر خود را به آمریکا کاملا شخصی اعلام کرده است و هر گونه دخالت سیاسیت در سفر خود را رد کرده است.

فائزه هاشمی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران درباره سفر اخیر خود به آمریکا وحواشی ایجاد شده در مورد  این سفر اظهارداشت: سفر من به آمریکا یک مسأله کاملا شخصی بود و رسانه‌ها نباید به این مسائل دامن بزنند.

وی سفرش به آمریکا قبل از انتخابات را خالی از هرگونه نگاه سیاسی دانست و گفت: سفر من به آمریکا چنین معنایی ندارد. اکنون اگر کسی بخواهد از آن سوی مرزها دستوری بگیرد، نیازی ندارد به آن کشورها سفر کند. چرا که وسایل ارتباطی به قدری پیشرفته شده که دیگر نیازی به چنین سفرهایی وجود ندارد.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: واژه‌هایی مانند نفوذ مسائلی است که برخی می‌خواهند آن را به جریان اصلاح طلبی نسبت دهند. در حالی که اینها توهمی بیش نیست.

باید دید که در روزهای آینده و حتی بعد از انتخابات چه لتفاقاتی خواهد افتاد و بازهم خانواده هاشمی در حواشی بعد از انتخابات حضور دارند یا نه؟

نظرات خود را در مورد این موضوع در قسمت نظرات بیان کنید

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

ماجرای سانسور سخنرانی تبلیغاتی هاشمی در صدا و سیما

خبر جنجالی بیماری مهدی هاشمی+عکس

حضور جنجالی فرزندان هاشمی در ثبت نام مجلس

تفریح خانواده هاشمی در کاخ های شاه

عکس مهدی هاشمی در بیرون از زندان

افشاگری بی سابقه از فساد مالی و مافیا در دولت

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar