خانه » سرگرمی و سبک زندگی » چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس

چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس

چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس

همانطور که در جریان هستید پس از انتشار خبر درگذشت حبیب محبیان خواننده سرشناس کشورمان، تصویری از جنازه وی در سردخانه در خروجی سایت خبرگزاری ایسنا قرار گرفت، البته پس از ساعتی این خبرگزاری به درخواست مخاطبانش این تصویر را حذف کرد، پس از آن سایر سایت ها و کانال های خبری نیز این تصویر را از خروجی خود برداشتند.

چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس

چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس

عکس جنازه حبیب در سردخانه

این نخستین باری نیست که چنین تصاویری در سایت ها منتشر می شود؛ چند فرضیه درخصوص نحوه رسیدن تصاویر بی جان چهره ها به خبرگزاری ها وجود دارد، برخی می گویند خود خبرنگاران چنین تصاویری را ضبط می کنند، که این فرضیه باتوجه به سرعت بالای انتشار این دست تصاویر بعید است، فرضیه بعدی گرفتن این تصاویر توسط کارکنان بیمارستان و سردخانه و ارسال آنها برای خبرگزای هاست، که این فرضیه هم چندان با واقعیت نزدیک نیست، چراکه با توجه به دوربین های مدار بسته و همچنین سیاست های تنبیهی بیمارستان ها، کارکنان دست به چنین اقداماتی نمی زنند؛ فرضیه سوم ضبط این تصاویر توسط یکی از نزدیکان متوفی است.

انتشار تصاویر بی جان افراد سرشناس پیش از این درخصوص مرحوم مهرداد اولادی هم اتفاق افتاده است، افراد مختلف نظرات متفاوتی در خصوص درست بودن یا نادرست بودن این اقدام دارند.

دیدگاه بگذارید

2 نظر درباره "چه کسی عکس جنازه حبیب را در سردخانه منتشر کرد؟! +عکس"

avatar
برنامه نویس
مهمان

متاسفم برای خودمون که اسم مسلمان رو یدک میکشیم اما احترامی به متوفی و خانواده داغدارش قائل نیستیم .

البته خبرگزاری های ما هم بی تقصیر نیستند ، خبرگزاری ها نباید تصاویر رو منتشر میکردند .

صفر
مهمان

اینکه انتشار تصویر بی جان حبیب رو در سرد خانه به نزدیکانش نسبت میدن کاملا اشتباه است . به نظر شما یک خبر گزاری رسمی با خبر نگارش در اتباطه؟ یا با یک شخص عادی؟ مگه میشه خبر گزاری رسمی تصاویر ی رو که یک شخص عادی براش بفرسته رو انتشار بده . حداقل با خودمون رو راست باشیم و کار اشتباهی رو که انجام دادیم گردن بگیریم عذرخواهی لازم نیست حداقل حاشا نکنیم و تقصیر رو گردن بی گناهان نندازیم .

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز