مهناز افشار: پرونده‌سازی علیه علی کریمی

مهناز افشار در اینستاگرامش نوشت: «پرونده‌سازی برای علی کریمی، آن هم به خاطر گفتن از کوروش کبیر که بخش خاصی از تاریخ افتخارآمیز این سرزمینه و حمایت از مسعود شجاعی که جزو سرمایه‌های ارزشمند ورزش ایرانه از طنزهای تلخ این روزهاست.»

مهناز افشار: پرونده‌سازی علیه علی کریمیعلی کریمی نیز در همین ارتباط دو روز پیش نوشت: «دوستان عزیز، ستاد امر به معروف و نهى از منکر اصفهان (اصفهان) از من بابت این پست‌هایى که می‌بینین شکایت کرده!!!!؟
خواستم عارض شم خدمت دوستان تاج که من هیچ جا نمی‌رم و شما می‌تونین حکم جلب منو بگیرین، یه پى ام بدین من خودم میام، خودمو معرفى می‌کنم، شما زحمت نکشین، خسته می‌شینیا شما حکم جلب منو می‌گیرین یا من اعاده حیثیت می‌کنم و تا اخرش می‌رم»

مهناز افشار: پرونده‌سازی علیه علی کریمی
علی دایی: برای آنچه باور دارید ایستادگی کنید، حتی اگر به معنای تنها ایستادن باشد!

 

علی کریمی ممنوع الکنفرانس شد
به گزارش عصر ایران «علی کریمی از حضور در کنفرانس مطبوعاتی پیش و بعد از بازی، به دلیل نداشتن مدرک A مربیگری آسیا منع شد. این اتفاق پس از آن رخ داد که کریمی در روزهای اخیر انتقادهای تندی را علیه مهدی تاج و فدراسیون فوتبال انجام داده است.

موج موضع گیری علیه کریمی از دیروز و با شکایت ستاد امربه معروف و نهی از منکر اصفهان آغاز شد که به نظر می رسد این سلسله واکنش‌های پراکنده فدراسیون به انتقادهای شدیدالحن کریمی است.

شکایت از داخل شهر زادگاه مهدی تاج و محمد ساکت و چند تن دیگر از مسوولان و نزدیکان فدراسیون فوتبال که شائبه دخالت‌شان را به وجود می‌آورد.

در اصل به نظر می‌رسد شکایت ستاد امر به معروف اصفهان و ممنوعیت حضور او در کنفرانس مطبوعاتی هر دو در یک راستا باشند و آن فشار به علی کریمی برای سکوت در برابر فدراسیون فوتبال است.»

 

مطلب مرتبط: 

علی کریمی، خط قرمز مهران رنجبر

 

اینستاگرام مهناز افشار
instagram.com/mahnaz_afshar

اینستاگرام علی کریمی
instagram.com/aliiiiiiiikarimi8

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar