خانه » آرایش و زیبایی » ساده ترین روش برای پاک کردن آرایش با مواد طبیعی

ساده ترین روش برای پاک کردن آرایش با مواد طبیعی

5 (100%) 1 vote

ساده ترین روش برای پاک کردن آرایش با مواد طبیعی

ساده ترین روش برای پاک کردن آرایش با مواد طبیعی,پاکسازی پوست با مواد طبیعی,پاک کردن آرایش,پاکسازی آرایش با مواد خانگی,پاک کردن آرایش بدون مواد شیمیایی,پاک کردن آرایش با مواد طبیعی,آموزش پاک کردن آرایش بدون استفاده از مواد خاص,ترفندی ساده برای پاک کردن آرایش,بدون ضرر زدن به پوست آرایش خود را پاک کنید,پاک کردن آرایش با ماست,پاک کردن آرایش با روغن بادام,پاک کردن آرایش با روغن بچه,پاک کردن آرایش با روغن زیتون,پاک کردن آرایش با وازلین,پاک کردن آرایش با آلوئه ورا

ساده ترین روش برای پاک کردن آرایش با مواد طبیعی

پاک کردن آرایش

سایت خبری تفریحی به روز نیوز: این روزها دغدغه خانم ها برای پاک کردن آرایش خیلی زیاد شده و از آنجا که اکثر پاک کننده ها دارای موادشیمیایی هستند و ممکن است به پوست آسیب برسانند در این پست سعی داریم ساده ترین روش پاک کردن آرایش با مواد طبیعی را به شما آموزش دهیم.

پاک کردن درست آرایش از مهم ترین بخش ها است که پوست آسیب نبیند برای این منظور تعدادی از این پاک کننده های خانگی را برای شما نام میبریم که میتوانید استفاده کنید.

ماست

برای پاک کردن رژگونه و فونداسیون و پودر از روی پوست تان از ماست استفاده کنید,فقط کافیست پنبه فشرده شده را در ماست بزنید و روی پوست بکشید سپس با آب سرد آبکشی کنید.

روغن بادام

چشم ها را با روغن بادام خالص پاک کنید و از خواص تسکین دهنده روغن بادام برای پوست و وجود ویتامین E در آن بهره ببرید.

روغن بچه + آب خیار

می خواهید پاک کننده آرایش چشم بسازید,یک عدد خیار تمیز را پوست بگیرید و رنده کنید و مقدار کمی از آن را با چند قطره روغن بچه ترکیب کرده و برای پاک کردن پشت پلک و آرایش چشم با استفاده از پنبه آرایشی از آن استفاده کنید.

روغن زیتون + روغن بچه

ترکیب این دو روغن میتواند پوست شما را مرطوب و نرم نگه دارد,به اندازه مساوی از هر دو روغن را با هم مخلوط کرده و به آرامی به کمک پنبه آرایشی خط و سایه چشم را پاک کنید.

وازلین + آلوئه ورا

آلوئه ورا و وازلین پوست تان را تمیز میکند و چسبندگی مواد آرایشی را از سطح پوست پاک میکند پس به میزان برابر از وازلین و ژل آلوئه ورا با هم ترکیب کنید و برای پاک کردن سطح پوست و آرایش گونه از آن استفاده کنید.

توجه داشته باشید پاک کننده آرایش حاوی مواد طبیعی نیز مانند پاک کننده های شیمیایی ممکن است موجب بروز حساسیت روی پوست شما بشود پس بهتر است قبل از مصرف روی مچ دست تست شود و پس از 24 ساعت در صورت عدم حساسیت مورد استفاده قرار گیرد.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

 

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز