زندانی کردن خواهر شوهر و تباهی زندگی!

پرونده یک زندگی تباه شده

به گزارش رکنا، خواهر شوهر می‌گوید که زمستان سال گذشته زن برادرش او را به بهانه خرید دعوت می‌کند اما با همکاری پدر زن برادرش او را به قزوین می‌برند و برای ادب کردن برادرش او را کتک می‌زنند و در خانه‌شان زندانی می‌کنند.

با شکایت خواهر شوهر، عروس خانواده و پدرش بازداشت می‌شوند، اما جرمشان را انکار می‌کنند. از آنجائیکه عروس ۱۷ ساله بود با قرار وثیقه آزاد می‌شود، اما پدر ۴۰ ساله او روانه زندان می‌شود.

یک سال بعد

یک سال بعد در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران، شاکی در مورد درخواستش گفت: «با اینکه همسر برادرم در حق من خیلی بدی کرد، اما به خاطر فرزندش از او گذشت می‌کنم، ولی برای پدرش درخواست مجازات دارم.‌»

پدر عروس بار دیگر جرمش را انکار می‌کند و در آخرین دفاعش می‌گوید: «شاکی دروغ می‌گوید. هیچ آدم‌ربایی صورت نگرفته و شکنجه‌ای نبوده است. شاکی به میل خودش به خانه ما آمده بود. آن روز وقتی دخترم به خانه ما آمده بود دیدم خواهر شوهرش نیز همراه اوست. او مهمان من بودم به همین دلیل نمی‌توانستم او را به خانه‌ام راه ندهم.‌»

عروس خانواده به گفته وکیلش از ترس در دادگاه حاضر نشد.

هیئت قضایی جهت صدور رأی وارد شور شد.

***

زندانی کردن خواهر شوهر و تباهی زندگی!
آنچه که گذشت
عروس خانواده در ۱۶ سالگی به اجبار ازدواج می‌کند و با وجود بدنیا آوردن فرزند، از زندگی‌ خانوادگی و رفتار شوهرش ناراضی‌است.

بچه بخت برگشته، از چهار ماهگی تا این لحظه که یک‌سال و نیم سن دارد نزد خواهر شوهر زندگی می‌کند و مادرش حتی یکبار به دیدن او نرفته است.

نتیجه:
با آگاهی و شناخت کامل از «خود» و «همسر» و «ازدواج» و «مشکلات زندگی» ازدواج کنید.

۱۶ سالگی سن مناسبی برای ازدواج نیست!

با اجبار خانواده، یا برای فرار از شرایط بد فعلی، ازدواج نکنید!

وقتی بچه‌دار شوید که زندگی زناشویی موفق و همراه با عشق و دوستی داشته باشید و از هر جهت شما و همسرتان سالم باشید!

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar