یک بام و دو هوای بهاره رهنما در استفاده از فیلترشکن

بهاره رهنما تلگرام را ترک کرد و در اینستاگرامش نوشت که علت ترک کردن تلگرام این بوده که «منطقی نیست که آدم‌های پر کار و پر مشغله‌ [یعنی خودش] وقت گرانقدرشون رو صرف وصل و بعد التماس به وی‌پی‌ان کنند»!

البته این آدم «پر کار و پر مشغله‌»، توی توییتر فیلتر شده هم با عنوان «دوستان همراه دو مطلب مهم…» لینک داده به اینستاگرامش در مورد ترک تلگرام!

ایشان آدمی منطقی است و برای پیام گذاشتن و اظهار عقیده در توییتر، وقت گرانقدرش را صرف وصل و بعد التماس به وی‌پی‌ان می‌کند!

یک بام و دو هوای بهاره رهنما در استفاده از فیلترشکندر ضمن، بهاره رهنما، مثل خیلی دیگر از همکاران و همفکرانش، بخش نظرات را در اینستاگرام مسدود کرده است و به قول خودش: «ما خودمون تحریم کننده‌ایم»! احتمالا در توییتر هم منتقدانش را تحریم و مسدود کرده، اما هنوز می‌شود چند نظر را پیدا کرد در مورد ایشان:

مهسا: «ببخشید من در کمال احترام یه چیزی رو به شما یادآور میشم و چندین سال هم هست صفحه توییتر و اینستاتون رو فالوم… ولی شما گفتین آدمای پرکار و پر مشغله وقت گرانقدرشون رو برای وی پی ان نمیذارن اونوقت روزی ۵۰ تا توییت میزارین.
این یکی
دوم هم اینکه خیلی بده خودتون رو از مردم جدا میدونین»
.
بادی گلس: «جدا نمی‌کنه٬ جدا هست ایشون و فقط به هدف‌ش نگاه می‌کنه و جلو می‌ره. هدف چیه؟ هدف ادامه‌ی کریر لو لِوِل ِ هنری و ادامه‌ی مطالعه‌ی مطالبِ زردِ نت برای خلق نمایشنامه‌های فاخرتره. هدف جابه‌جا کرد مرزهای ابتذاله. بهانه‌ی فیلترشکن هم الکیه.»
‏.
مهسا: «آخه من برام شده سوال البته مهمم نیست و دغدغه م هم نیست هیچوقت هم جواب اینطور چیزایی رو ندادم به هنرمندا و… ولی مگه توییتر فیلترشکن نمیخواد خب چرا ایشون روزی ۲۰تا ۳۰تا ۵۰ تا اصلا ۱۰تا توییت میزارن. فیلتر شکن تلگرام با توییتر که فرق نمیکنه چطور وقتشون برای توییتر هدر نمیره .»
.
نوامبر خسته: «خوب اگر وقت برای اتصال با وی.پی.ان نمیگذارید، چجوری الان تو توئیتر هستید؟!! پس با تلگرام هم قاعدتاً مشکلی ندارید دیگه!!»
.
فاطمه: «شما توئیترتون فیلتر نیست؟وی پی ان که التماسی نیست»
.
مهسا: «سوم هم اینکه
وی پی ان روشن کردن و دنبال وی پی ان رفتن رو امروز همه میرن تو ایران .
خیلیم به وقت و اینا ربطی نداره
اینکه شما راهتو از مردم جدا کردی این بده.
مجددا یادآور میشم من برای شما احترام زیادی قائل هستم واین فقط یادآوری چندنکته بود»
.
مستر جونز: «بازیگر شانه تخم مرغی برازنده توست»!

***

سلام تلگرام
با وجودیکه دو روز پیش بهاره رهنما با تلگرام خداحافظی کرد و نوشت که آدمی نیست که در گذشته بماند، اما هنوز تلگرامش فعال است و امروز چند مطلب جدید در آن منتشر شده!!!

***

نوشته بهاره در اینستاگرام

دوستان همراه دو مطلب مهم: ابتدا اینکه لطفا همه دوستان شخصی و اشنایان و اقوام فقط با اپلیکیشن?”واتس اپ” با من در تماس باشید ،بهیچ عنوان تلگرام رو چک نخواهم کرد و دوم اینکه،عزیزانی که محبت کردند و کانال پر مخاطب بنده در تلگرام را دنبال کردند هم ,ادمین مطالب رو در تلگرام اضافه میکند ،منتهی من بعد و تا زمان فیلتر بودن تلگرام در صورت تمایل با نصب اپلیکیشن?”تام تام” این کانال و مطالبش رو جدا از تلگرام در تام تام هم دنبال کنند??.

پی نوشت:علت این تصمیم من اینه که واقعا به نظرم منطقی نیست که ادم های پر کار و پر مشغله وقت گرانقدرشون رو صرف وصل و بعد التماس به وی پی ان کنند، فعلا که نمیشود تلگرام را بخیر و امثال مارا به سلامت، اصولا هم ادم موندن در گذشته نیستم تلگرام تعطیله اکی من به هدفم نگاه میکنم و جلو میرم:) ضمنا ما خودمون تحریم کننده ایم کسی نمیتونه مارو تحریم کنه که?. https://tt.me/baharehrahnamahezaveh

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar