خانه » سینما و تلویزیون » سینمای ایران » پول بده بازیگر بشو!

پول بده بازیگر بشو!

اگر می‌خواهید بازیگر بشوید اگر می‌خواهید بازیگر نقش اول فیلم‌ها بشوید اگر می‌خواهید مشهور و معروف و محبوب شوید تنها چیزی که نیاز دارید یک کیسه پر از پول است!

پول بده بازیگر بشو!

پول بده بازیگر بشو!

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز به نقل از مشرق، امیرمحمد زند بازیگر عرصه تلویزیون و سینما گفت: در شرایط کنونی تعدادی از افراد که می‌توان عنوان بازیگر سرمایه گذار را روی آن‌ها گذاشت ، گاهی حاضرند هزینه یک اثر را پرداخت کنند تا جلوی دوربین قرار بگیرند.

وی ادامه داد: این روزها به جز بازیگری،‌ کارگردانی،‌ فیلمبرداری و صدابرداری، شغل دیگری هم به سینما اضافه شده که نام آن،‌ بازیگر سرمایه گذاری است.

زند در ادامه صحبت‌های خود اظهار کرد: افرادی که بازیگر سرمایه گذار هستند در حقیقت نقش های اصلی یا فرعی را بر عهده می‌گیرند و بر اساس میزان پولی که هزینه می‌کنند ،‌ نقش بر می‌دارند.

بازیگر سریال تلویزیونی” ماه و پلنگ” افزود: حضور چنین افرادی نقش آسیب زننده بسیاری دارد چرا که با هر اثر،‌ عمر بازیگران حرفه‌ای به هدر می رود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مگر بازیگران حرفه ای ما چقدر عمر می کنند که در هر اثر سینمایی شاهد حضور یک بازیگر سرمایه گذار باشیم چون چنین فردی در واقع،‌ جای یک بازیگر حرفه‌ای و تحصیل کرده این مملکت را گرفته است.

گفتنی است، امیرمحمد زند هم اکنون سریال تلویزیونی “ماه و پلنگ” را هر شب به جز پنجشنبه ها و جمعه ها روی آنتن شبکه سه سیما دارد.

در سریال تلویزیونی “ماه و پلنگ” هنرمندانی همچون صدرالدین شجره، امیرمحمد زند، بیتا سحرخیز، شاهرخ استخری، ویدا جوان، شیوا خنیاگر، آتنه فقیه نصیری، داریوش ارجمند، پوراندخت مهیمن و علی شادمان به ایفای نقش پرداخته اند.

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز