خانه » سرگرمی و سبک زندگی » ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

دیشب اولین قسمت برنامه ماه عسل 95 با اجرای احسان علیخانی روی آنتن رفت .شروع برنامه با دعوت 6 بازدیگر مرد و زن که در طرح خیریه محسنین شرکت کرده بودن رو به روی احسان علیخانی نشستند.

طرح محسنین سال گذشته اولین بار در ماه عسل94 عنوان شد و با اعلام این همیاری ، تنها در 5 روز 270 هزار کودک بی‌سرپرست یا بدسرپرست تحت سرپرستی معنوی خیرین قرار گرفتند. از میان برخی از هنرمندانی که در این طرح «ماه عسل» را یاری کردند می‌توان به فریبا کوثری ، بهنوش بختیاری ، حمید گودرزی ، ماه‌چهره خلیلی ، سیاوش خیرابی و امیرحسین رستمی اشاره کرد. حضور این بازیگران با ده‌ساله شدن «ماه عسل» همراه بود و هرکدام ازآنها در ابتدای صحبتشان علیخانی را برای تهیه و اجرای احسان عليخاني در اولين برنامه ماه عسل ٩٥ از ميهمانان بازيگر زن برنامه خواست تا موضوعاتي كه دوست دارند در طول اين سي روز مطرح شود را بيان كنند .

ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

 

 

بهنوش بختياری درحالی كه برای مطرح كردن موضوع دلخواهش دودل بود با تأملی گفت:«خیلی دوست داشتم شما درباره بیماری”ترنس“ها می توانستید صحبت كنيد. خانم هايي كه ظاهر زنانه دارند و روحيه مردانه و بالعكس. اين يك آسيب اجتماعی است كه وجود دارد و تعداد اين أفراد هم كم نيیست. ببخشید که این موضوع را گفتم.»

ترنس,عليخانی پس از اين پيشنهاد به بختیاری توضیح داد :«چرا عذرخواهی می‌کنید؟ درباره این مسئله استفتائات شرعی انجام شده و ممكن است عده ای هم درگير آن باشند.»

بختياری عنوان كرد تعداد اين أفراد كم نيست و خودش هم می خواهد درباره اين موضوع مستندی بسازد. او همچنين با ارائه پيشنهاد و أيده ای ديگر به عليخانی گفت:«من خيلی دوست دارم شما در «ماه عسل» درباره خودكشی و افسردگى های فراوان برخي از آدمهاي كشورم هم صحبت كنيد كه آمارش هم كم نيست.»

ترنس,عليخانی در پاسخ گفت:«ممنون كه صراحت به خرج داديد،هرچند كه من با شما در جمعيت آماری اين پديده ها تفاهم ندارم.»

 

ناگفته غیرمنتظره بهنوش بختیاری از ترنس ها در ماه عسل

ترنس , برنامه ماه عسل 95 , بهنوش بختیاری در ماه عسل , ترنس های ایرانی , عکس های برنامه ماه عسل 95

اما بهنوش بختیاری می‌گوید رسالتی که به خاطر پیوستن به طرح محسنین بر دوشش بوده باعث شده او را مشتاق به رفتن به «ماه‌عسل» کند.او درباره کیفیت این برنامه میان دیگر برنامه‌های تلویزیون گفت:«این برنامه پر از نقطه قوت است و اگر کسی می گوید «ماه عسل» را دوست ندارد فکر می‌کنم حرفش با بدجنسی همراه است. به نظرم احسان علیخانی باید خط قرمزها را بیشتر رد کرد و از تیمش بخواهد سوژه‌هایی درباره خانم‌هایی که دارند از راه های پرخطر امرار معاش می‌کنند، هم پیدا کند و به برنامه دعوت کند.»

او ده‌سالگی این برنامه را یکی از افتخارات تلویزیون دانست و گفت:«من سوژه احسان و سولماز ، سوژه امین آقا فرزانه و چند سوژه دیگر از این برنامه را در طول این سالها خیلی دوست داشتم و آن را پسندیدم. ضمن اینکه رویکرد این برنامه به درستی پیش می رود و دلیلی ندارد که بی‌جهت بخواهد به سمت طنز و یا خنده‌دار شدن برود. این برنامه درباره لایه‌های پنهان اجتماع صحبت می‌کند و فکر می‌کنم آدم‌هایی که به این برنامه آمدند ، می‌خواهند با مردمشان درد و دل کنند و دلیلی ندارد که بخواهیم خرده بگیریم که چرا این دردودل‌ها فضای برنامه را غمگین می‌کند. این خاصیت صحبت از مردمان زیرپوست شهر است.این برنامه تحسین کردند.»

 

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز