خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

حدودا یک سالی میشه بلیط مسابقات لیگ برتر رو به صورت الکترونیکی و آنلاین خرید,در اوایل شروع سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی مشکلاتی داشت که خوشبختانه هم اکنون مرتفع شد. فروش بلیط الکترونیکی فوتبال این سامانه به منظور خرید بلیط ورزشگاه آزادی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند. خرید بلیط ورزشگاه آزادی 

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد
خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

بلیط ورزشگاه آزادی

 

 

– ثبت نام بلیط ورزشگاه آزادی 
1- لینک ثبت نام در بالای صفحه اصلی سامانه و همچنین در کنار لینک ورود به سامانه قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید.

2- در صفحه ثبت نام، وارد کردن اطلاعاتی که در کنار آنها ستاره قرمز دارد، الزامی است اما تکمیل بقیه اطلاعات اختیاری است؛ هرچند توصیه می‌کنیم که جهت استفاده حداکثری از خدمات سامانه، اطلاعات را به صورت کامل وارد نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات، به توضیحات راهنمایی داخل باکس‏ها و پیغامهای مربوطه توجه نمایید.

3- در ورود اطلاعات هویتی اجباری مانند نام، ‌نام خانوادگی، کد ملی و … دقت کنید این اطلاعات قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت شما دارای خطا شده و صادر نمی‌شود.

4- بارگذاری (آپلود کردن) عکس اختیاری است. درصورتیکه می‏خواهید کارت عضویت عکسدار داشته باشید، عکس خود را بارگذاری کنید. عکس آپلودی شما باید رنگی، واضح و از صورت شما گرفته شده باشد. عکس‌ها توسط اپراتورهای سایت قبل از صدور کارت کنترل می‌شوند و در صورت نداشتن ویژگی های لازم، روند صدور کارت شما تا زمان آپلود عکس معتبر با تاخیر همراه خواهد شد. عکس می بایست ویژگی های ذیل را داشته باشد:

• باید با پسوند jpg باشد.

• سایز آن کمتر از 400کیلو بایت باشد.

• عکس باید واضح و تمام رخ از چهره شما باشد، از عینک آفتابی یا سایر اشیایی که موجب عدم وضوح چهره می شود خودداری فرمایید.

5- آدرس شما جهت ارسال کارت مورد استفاده قرار می‏گیرد. لطفا آدرس را کامل، صحیح و دقیق به همراه کدپستی وارد نمایید.

6- شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.

7- نام کاربری و رمز عبور جهت وارد شدن به حساب کاربریتان در سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد. توصیه می‌شود از رمز عبور مطمئن استفاده کنید و آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. معمولا رمز عبور مطمئن شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص است.

8- در صورت فراموش کردن رمزعبور خود می توانید از طریق سوال امنیتی و پاسخی که به آن داده اید پسورد خود را تغییر دهید. دقت کنید که از جواب های ساده و قابل حدس زدن برای سوال امنیتی به هیچ وجه استفاده نکنید تا دیگران امکان تغییر رمز عبور شما را به صورت تصادفی نداشته باشند. به طور مثال اگر نام اولین مدرسه شما “محسنی” هست، جواب خود را به گونه ای پیچیده کنید که ضمن اینکه خودتان می‌توانید آن را به یاد آورید اما دیگران امکان حدس زدن آن را نداشته باشند، مانند: “محسنی۸۶۲۳” یا “مدرسه ینسحم”

9- فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق ایمیلی که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما ایمیلی برایتان فرستاده خواهد شد که حاوی رمزعبور جدیدتان است.

10- دقت کنید که سامانه به هیچ وجه از طریق ایمیل، از شما درخواست اطلاعات شخصی یا پسورد نمی‌کند. در صورت مشاهده چنین موردی حتما از طریق گزینه “تماس با ما” به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.
درخواست کارت

 

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد
خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

– درخواست کارت بلیط ورزشگاه آزادی 
1- بعد از ثبت نام، شما بصورت اتوماتیک در سامانه وارد شده و به صفحه مدیریت کارت عضویت، بخش درخواست کارت راهنمایی می شوید. همچنین همیشه برای دسترسی به منوی مدیریت کارت عضویت می توانید پس از ورود بر روی لینک “حساب کاربری …” در بالای سامانه سمت چپ کلیک کنید.

2- شما پس از ثبت نام می بایست خرید کارت انجام دهید. این کارت ها به صورت دائمی صادر می شود و نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس شما (بصورت اختیاری) بر روی آنها چاپ خواهد شد. البته این کارت‌ها، دارای تاریخ انقضا هستند که بعد از رسیدن مهلت انقضا(سه سال پس از تاریخ صدور کارت)، همانند کارت‏های بانکی، کارت بلیط الکترونیکی فوتبال شما تعویض می شود.

3- بر روی دکمه درخواست کارت کلیک کنید، یک صفحه باز می‏شود. اطلاعات هویتی شما که بر روی کارت چاپ می‏شود به صورت عکس و متن نمایش داده شده و همچنین نحوه تحویل کارت از شما پرسش می‏شود. (درحال حاضر کارت‌ها از طریق پست و پیشخوان تحویل می‏گردد) متناسب با انتخاب هر کدام از گزینه ها اطلاعات آدرس و هزینه مربوطه نمایش داده می شود. در صورت انتخاب تحویل از طریق پست آدرسی که هنگام ثبت نام وارد کردیده اید نمایش داده می شود که کارت به آدرس نمایش داده شده، ارسال خواهد شد. در صورت مغایرت آدرس دکمه بازگشت و اصلاح را بزنید و بر روی لینک “حساب کاربری …” در بالای سامانه سمت چپ کلیک کرده از منوی ویرایش اطلاعات کاربری اطلاعات خود را ویرایش کنید و ذخیره نمایید و دوباره به منوی مدیریت کارت عضویت رفته و فرآیند را تکرار کنید.

4- پس از تایید اطلاعات توسط شما، به صفحه فاکتور راهنمایی می‏شود که در آن صفحه پس از کلیک بر روی دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه کارت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

5- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت و شماره رهگیری مربوطه و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت صفحه مربوطه و کدرهگیری آن نمایش داده می شود.

6- با کلیک بر روی “حساب کاربری …” درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری درخواست کارت نمایش داده می شود. می توانید از منوی مدیریت کارت عضویت وضعیت کارت خود را در هر لحظه مشاهده نمایید.

7- معمولا بین یک تا سه هفته پس از درخواست کارت، کارت شما صادر خواهد شد. هرکارت دارای یک شماره ۱۶ رقمی یکتا هست که بلیط ها بر اساس این شماره ثبت می‌شود.

8- بعد از تحویل کارت به کاربر، کاربر می‏بایست با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شده با کلیک بر روی “حساب کاربری …” از منوی “مدیریت کارت عضویت” گزینه فعال سازی کارت (PUK) را کلیک نماید. در این صفحه کاربر PUK کارت خود را که در پاکت ارسال کارت موجود است، وارد نموده که در صورت صحیح بودن کد، پیغام “کارت شما با موفقیت فعال شد” به کاربر نمایش داده می‏شود. در این صورت کاربر به منوی “مدیریت کارت عضویت” مراجعه کرده و مشاهده خواهد کرد که کارت در مرحله فعال در وضعیت تایید می باشد.

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد
خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

– ورود به سامانه بلیط ورزشگاه آزادی 
1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- نام کاربری و گذرواژه‏ای که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده‏اید را وارد کنید و دکمه ورود را کلیک کنید.
فراموشی نام کاربری
1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- لینک “نام کاربری یا گذرواژه‌ی خود را فراموش کرده‌اید؟” در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.

3- گزینه “من نام کاربری خود را نمی دانم” را انتخاب کرده و شماره ملی خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید

4- در صورتیکه کد ملی صحیح باشد صفحه ای باز شده و نام کاربری شما را اعلام میکند.

5- با زدن دکمه قبول نام کاربری شما در صفحه ورود در کادر نام کاربری نوشته می شود.

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد
خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

فراموشی گذرواژه
1- لینک ورود به سامانه در بالای صفحه اصلی سمت چپ قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و به صفحه ورود راهنمایی شوید.

2- لینک “به راهنمایی نیاز دارید؟” در ذیل دکمه ورود را کلیک کنید و به صفحه مشکل ورود بروید.

3- گزینه “من گذرواژه خود را نمی دانم” را انتخاب کرده و نام کاربری خود را در محل مربوطه وارد کرده، متن تصویر امنیتی را وارد نمایید و دکمه تایید را بزنید

4- در صورتیکه نام کاربری صحیح باشد نحوه بازیابی گذرواژه از شما سوال می شود.

5- با زدن گزینه پاسخ سوال امنیتی، سوال امنیتی که هنگام ثبت نام وارد نموده اید از شما پرسیده شده و با پاسخ به آن و زدن دکمه بازیابی گذرواژه، شما به صفحه تغییر گذرواژه راهنمایی می شوید. رمز عبور جدید و تکرار آن را وارد کرده و با ثبت آن رمز شما تغییر می کند.

6- در صورتیکه هنگام ثبت نام پست الکترونیک وارد کرده باشید. در این بخش با زدن گزینه پست الکترونیک، و زدن دکمه دکمه بازیابی گذرواژه، ایمیلی برای شما ارسال می شود که حاوی رمز عبور جدید شما خواهد بود.

 

 

حساب کاربری
1- پس وارد شدن در سامانه بر روی لینک “حساب کاربری ….” کلیک کنید و به صفحه حساب کاربری خود راهنمایی شوید.

2- در این صفحه رهگیری ها و پیام های مرتبط با شما قابل ملاحظه است.

3- از منوی “ویرایش اطلاعات کاربری” میتوانید برای ویرایش اطلاعات کاربری خود استفاده کنید.(در صورت مغایرت اطلاعات هویتی خود از قسمت تماس با ما از طریق ایمیل با پشتیبانی سامانه تماس حاصل نمایید)

4- از منوی “تغییر کلمه عبور” میتوانید برای تغییر گذرواژه خود استفاده نمایید.

5- از منوی “مدیریت کارت عضویت” می توانید برای درخواست کارت، فعال سازی کارت و درخواست کارت المثنی متناسب با وضعیت کارت خود بهره ببرید و همچنین آخرین وضعیت کارت خود را میتوانید مشاهده کنید.

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی
1- بر روی منوی خرید در بالا و یا پایین صفحه اصلی کلیک کنید تا به صفحه انتخاب بازی راهنمایی شوید.

2- مسابقاتی که بلیط فروشی آنها فعال شده است، در این صفحه قابل مشاهده خواهد بود. بر روی نام یا پرچم تیم مورد نظر از مسابقه مربوطه کلیک نمایید تا به صفحه انتخاب موقعیت راهنمایی شوید.

3- در این صفحه موقعیتهای ورزشگاه نمایش داده می شود. بر روی موقعیت مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات موقعیت از قبیل: نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی و همچنین تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این موقعیت نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. (توجه کنید لوگوی سمت چپ پایین نشان دهنده تیمی است که شما در حال خرید بلیط آن هستید)

۴- رصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال شده باشد شما به صفحه مربوطه راهنمایی می شوید و در آنجا شماره جایگاه هایی که برای تیم انتخابی شما بلیط قابل فروش دارد، نمایش داده می شود. با کلیک بر روی هر جایگاه اطلاعات جایگاه از قبیل: شماره جایگاه، موقعیت جغرافیایی، نام موقعیت، قیمت بلیط با کارت عضویت و کارت ملی، تعداد بلیط باقی مانده برای فروش در این جایگاه و همچنین نمایی از چشم انداز جایگاه انتخابی، نمایش داده شود. روی دکمه خرید بلیط کلیک کنید. تا به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی شوید. (توجه داشته باشید درصورتیکه برای موقعیت انتخاب شده، قابلیت فروش به جایگاه فعال نشده باشد مستقیما به صفحه انتخاب تعداد بلیط راهنمایی می شوید.)

۵- درصورتیکه در سامانه ورود نکرده باشید بعد از این مرحله صفحه ورود به سامانه نمایش داده می شود که لازم است با نام کاربری و گذرواژه در سامانه ورود کنید تا به صفحه تعداد بلیط راهنمایی شوید.(کاربرانی که ثبت نام نکرده اند حتما باید در همین مرحله ابتدا ثبت نام کنند و سپس فرآیند خرید را ادامه دهند)

۶- در این صفحه اطلاعات بازی و موقعیت و جایگاه انتخابی در بالای صفحه نمایش داده شده است با انتخاب تعداد بلیط مورد نظر و زدن دکمه رزرو بلیط، به تعداد انتخاب شده، بلیط برای شما رزرو می شود و یک پیغام به شما نمایش داده خواهد شد “خرید شما کامل نشده است و شما 15 دقیقه فرصت دارید به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضویت (درج شده بر روی کارت عضویت) و یا شماره‌ی ملی وارد کنید و پرداخت خود را از طریق درگاه بانکی تکمیل نمایید” در غیر این صورت بلیط های روز شده برای شما کنسل خواهد شد.

۷- بلیط های رزرو شده در پایین صفحه نمایش داده می شود شما می توانید با زدن ضربدر آنها را حذف کنید، برای تکمیل فرآیند بر روی دکمه مربوطه کلیک کنید تا به صفحه ورود اطلاعات راهنمایی شوید.

۸- در این صفحه به تعداد بلیط انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمایش داده می شود که می توانید در این باکسها شماره 16 رقمی کارت عضویت و یا کد ملی وارد کنید و دکمه تکمیل فرآیند را بزنید تا به صفحه تایید صورتحساب راهنمایی شوید. دقت کنید که اگر شماره ملی وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب شماره ملی و اگر شماره 16 رقمی کارت عضویت وارد کنید، بلیط با قیمت مصوب کارت عضویت که شامل تخفیف است برای شما محاسبه می شود. نکته بسیا مهم: درصورتکیه کارت عضویت ندارید، ابتدا درخواست کارت عضویت دهید و پس از تحویل آن اقدام به خرید بلیط با شماره 16 رقمی کارت عضویت نمایید، زیرا اگر کارت به دست شما نرسیده باشد و با شماره 16 رقمی کارت، بلیط بخرید، هنگام ورود به ورزشگاه از ورود شما ممانعت شده و بلیط بازی مربوطه باطل می شود.

۹- در این صفحه اطلاعات بلیط های خریداری شده و اطلاعات خریدار و همچنین مبلغ قابل پرداخت نمایش داده می شود با زدن دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه بلیط را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.

۱۰- پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت، کدرهگیری مربوطه و بلیطهای خریداری شده نمایش داده می شود و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت، صفحه مربوطه و کدرهگیری آن ظاهر می شود.

۱۱- با کلیک بر روی “حساب کاربری …” درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری خرید بلیط نمایش داده می شود. توجه داشته باشید اگر شما برای کد ملی و شماره 16 رقمی کارت عضویت دوستانتان بلیط خریده باشید، دوستان شما نیز با ورود به حساب کاربری خودشان می توانند رهگیری خرید بلیط را ملاحظه کنند (کاربر انجام دهنده در رهگیری نشان دهنده فردی است که مبلغ بلیط را پرداخت کرده است).

۱۲- در روز مسابقه تماشاگرانی که با کدملی بلیط خریده اند فقط با در دست داشتن کارت ملی می توانند وارد ورزشگاه شوند و کسانی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نیز فقط با در دست داشتن کارت عضویت خود می توانند وارد ورزشگاه شوند. افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.

 

 

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
1 (1 رای)

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
امیر محبی Recent comment authors
امیر محبی
مهمان
امیر محبی

تماشای بازی