خانه » اخبار » بی حجابی علت خشک شدن زاینده رود است !

بی حجابی علت خشک شدن زاینده رود است !

بی حجابی علت خشک شدن زاینده رود است !

روز گذشته در مهمترین قسمت های خطبه های نماز جمعه اصفهان ، امام جمعه این شهر با گفتن “بی حجابی علت خشک شدن زاینده رود است !”  از وضع بی حجابی در شهر اصفهان انتقاد کرد .

 

1

 

بی حجابی در زاینده رود

 

 

مهمترین قسمت های خطبه های دیروز سیدیوسف طباطبایی‌نژاد به شرح زیر است :

 

– من به عنوان رییس ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان اعلام می‌کنم این ستاد بدون مردم کاری از پیش نمی‌برد.

– در اصفهان وضعیت حجاب بد است. عکس‌هایی به دفتر من رسیده است که زنان در کنار زاینده‌رود خشک مثل اروپا عکس گرفته‌اند همین کارها را می‌کنید رودخانه که خشک شد بالا دست آن هم خشک می شود.

– ما در انقلاب فرهنگی درست عمل نکرده‌ایم، در این چند سال حتی نتوانسته‌ایم دانشگاه را زنانه و مردانه کنیم/  این چه انقلاب فرهنگی است که هیچ کار اساسی در آن انجام نشده است.

– به وزارت ارتباطات و مخابرات می‌گویم اگر می‌توانید با سر دسته شبکه‌هایی که موجب بی‌عفتی می‌شوند برخورد کنید اگر این کار را نکنید رسالت خود را انجام نداده‌اید، مخابرات می‌تواند این افراد را پیدا و آنها را خفه کند.

– ما اگر گناه ببینیم و فقط نچ نچ کنیم فایده‌ای ندارد، نیروی‌ انتظامی برای امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند از بچه‌های حزب‌الهی استفاده کند

–  متأسفانه مردم ما و حزب‎الهی‎ها ما گاه نسبت به گناهانی همچون سگ‎گردانی در جامعه حساسیت نشان نمی‎دهند. نسبت به راننده زن بدحجاب حساسیت نشان نمی‎دهند، اگر می‎ترسید حزب‎الله نیستید، گاه در یک مغازه اغذیه‎فروشی یک زن بدحجاب در کنار یک مرد کار می‎کند، باید مجوز این گونه مغازه‎ها را لغو کرد.

– چرا مردم حزب‌الله نسبت به سگ گردانی‌ها، رانندگی زنان بدون بی حجابی یا کشف حجاب‌ حساسیت نشان نمی‌دهند.

– آیا درست است در شهر مذهبی و استانی که بیش از ۲۳ هزار شهید تقدیم اسلام کرده است شاهد فعالیت مغازه‌دارانی باشیم که زنان نامحرمی را با آرایش کامل یا ناقص به‌کارگیری می‌کنند.

–  دختری که در خانه تهی از اظهار محبت باشد با یک سلام و یک شاخه گل از راه به در می‌شود. این در حالی است که زن مدیر خانواده است و مرد را در دامن خودش پرورش می‌دهد. یکی از خصلت‌هایی که برای مردان بد ولی برای زنان به خصوص در مواجه با نامحرم خوب است تکبر نام دارد زن باید در برابر مردان نامحرم با تکبر حرکت کند.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه درباره "بی حجابی علت خشک شدن زاینده رود است !"

avatar
محمد حسین
مهمان

سلام
یه سوال از اون بزرگوار دارم
چرا زمان قدیم که به قول شما مردم همه لخت بودن زاینده رود خشک نشد؟

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز