خانه » آرایش و زیبایی » ایران: دماغ خوکی، لب شتری، گوش الاغی

ایران: دماغ خوکی، لب شتری، گوش الاغی

5 (100%) 1 vote

ما که به چشم خودمان ندیدیم، اما به گزارش خبرگزاری روسی اسپوتنیک مدتی است که در ایران دماغ خوکی، لب شتری و گوش الاغی و چشم گربه‌ای مد روز است!

ایران: دماغ خوکی، لب شتری، گوش الاغی

به گزارش اسپوتنیک، در گذشته جراحی‌های زیبایی در جهت از بین بردن عیب‌های اندامی انجام می‌شد اما با گذشت زمان کم کم این نوع عمل فراگیر شده و محدود به قشر خاصی نمی‌شود.

عمل بینی یکی از عمل‌های زیبایی مورد علاقه اقشار مختلف در ایران است. این عمل جراحی، بیشتر در بین نوجوانان و جوانان شایع است. جراح می‌تواند اندازه بینی را تغییر دهد و یا قوز آن را بطور کامل از بین ببرد.

از دیگر عمل‌های شایع می‌توان به عمل کشیدگی پوست، لیپوساکشن چربی‌های شکم، بزرگ یا کوچک کردن سینه نام برد.

این عمل‌های جراحی عمل‌های متعارفی هستند که در جامعه با توجه به نیاز، طرفداران خاص خود را دارد.

لب شتری اصل

لب شتری اصل

اما در کنار این عمل‌های زیبایی، مدتی است که عمل‌های به ظاهر زیبایی نامتعارفی نیز در جامعه ایران رواج پیدا کرده است.

این عمل‌های جراحی بیش از آنکه به زیبایی فرد کمک کند وی را متفاوت از بقیه می‌کند. شاید یکی از علل روی آوردن به این عمل‌ها متمایز شدن از دیگر افراد باشد.

از جمله این عمل‌های زیبایی می‌توان به عمل دماغ خوکی، لب شتری، گوش الاغی، عمل چال گونه و عمل گربه‌ای کردن چشم اشاره کرد. گفتنی است که این عمل‌های زیبایی هزینه‌های بسیار بالایی دارند.

چاک دادن لب
بر اساس آنچه که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، بعد از افزایش روند این نوع از عمل‌های نامتعارف، نوبت به عمل چاک لب رسید. در این نوع عمل فرد لب خود را چاک می‌دهد تا بر زیبایی او بیفزاید. سپس در وسط لب که چاک خورده است بخیه انجام می‌شود تا لب به صورت ممتد نباشد و در وسط آن شکستگی وجود داشته باشد. این نوع عمل که در ابتدا شبیه به یک شوخی در فضای مجازی بود صورت جدی به خود گرفته و بعضی از افراد خواهان انجام این عمل هستند.

تغییر رنگ چشم
از دیگر عمل‌های زیبایی رواج یافته و منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، عمل جراحی رنگ چشم می‌باشد. گفته می‌شود با استفاده از این عمل زیبایی، شخص رنگ چشم خود را به طور کامل به رنگ دلخواه خود تغییر می‌دهد.

اند زیبایی بچه پولداری ایران

اند زیبایی بچه پولداری ایران

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز