سیما حق‌شناس و بزرگمهر حسین‌پور را عقیم کنید!

سیما حق شناس و بزرگمهر حسین‌پور را عقیم کنید، برای نجات بچه‌های بی‌گناهی که از این دو … ممکن است «تولید» شوند! این دو، و همه همفکرانشان را!

سیما حق‌شناس و بزرگمهر حسین‌پور را عقیم کنیدظاهرا این زوج فیلسوف معتقدند که با عقیم کردن فقرا می‌توان فقر را ریشه‌کن کرد! اعدام کردن فقرا بهتر نیست؟ و سریع‌تر؟

سیما حق‌شناس و بزرگمهر حسین‌پور را عقیم کنیدسیما حق‌شناس می‌گه:

«نمیشه که اینا تولید مثل کنند و بعد دولت با سرمایه مردم تولیدات اینا رو سیر کنه… تنها راه حل واقعی کنترل کردن جمعیت کارتن‌خواب‌ها و حاشیه‌نشین‌ها، عقیم کردن اجباریه… گرچه مغزایی که کار نمی‌کنه برای عقیم کردن سگ و گربه هم احساساتی می‌شن… چون عادت دارن فقط به حقوق موجودی که یا توانایی درک حقوقش رو نداره و یا شعورش رو نداره فکر کنند، اما نمی‌تونند به اون حقوق اون بچه‌ای فکر کنند که تو این قبرها به دنیا میاد و حق داره که تو این وضعیت متولد نشه…

پی نوشت: کامنت رو بستم… باور نمیشم، زیر پستای قبلی در مورد همین پست کامنت می‌ذارن، دایرکت می‌دن… واقعا اینا سالمن؟!…

من موافقم عاشقان کامنت هم عقیم شن، تا ژن عاشقان کامنت دادن منقرض بشه این بستن کامنت رو تازه یاد گرفتم… چه کیفی می‌ده… سکوت و لایکای کسایی که حرف هم رو می‌فهمید»

بزرگمهر حسین‌پور می‌گه:

«فرمان ایست!
به جای احساسات خرج کردن هایی که راه را به ناکجا می کشاند، به جای حرف های سطحی و بدون دانش… باید فکری بکر کرد. باید در این روزگار تلخ، سنگینی تحمل ناپذیر هستی را از کول و دوش بچه هایی که سرگردان، ضعیف… مریض و با کوله باری از بیمارى و درد وارد این جهان می شوند برداشت. باید با توضیح ماجرا و محبت و آگاه سازی از سرنوشت بچه هایشان، عقیم سازی این کارتن خواب ها و آشفتگان بی جا و مکان از تولید کارتن خواب های آینده جلو گیری کرد. باید به این انسان هایی که اینسان ، بدبخت… بی چاره و سرگردان در حال تولید مثل هستند… فرمان ایست داد.
*طبیعتا این به این معنای این نیست که نباید به این افراد بی چاره کمک کرد. این دردمندان سال هاست که در زیر پل ها، جوب ها و پارک ها سرگردانند. و این روزها فقط به خاطر تصویر قبر خوابی شان مورد توجه خبری قرار گرفته اند. و اگر همچنان در جوب و زیر پل ها خوابیده بودند هنوز کسی ازشان خبری نمی گرفت. خدا را شکر که اینچنین شد و به این واسطه دیده شدند تا شاید اتفاقی برای خودشان و نسل بعدیشان بیافتد
*کسانی که عربده کشان کمک به کارتن خواب ها هستند تا الان کجا بودند؟ این بیچارگان اگر در قبر نخوابیده بودند هنوز نادیده بودند! الان هم فکر کردید چه می شود؟ از قبرستان بیرونشان می کنند. کارشناسان فحاشی به راه شما نخواهم رفت»

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

2
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
2 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
2 تعداد نظر دهندگان
جمالعظيمي Recent comment authors
عظيمي
مهمان
عظيمي

واقعا عقيم كردن فقرا مي توان جلوي فقر را گرفت.چرا به جاي حل مشكلات صورت مسئله رو پاك كنيم

جمال
مهمان
جمال

بعید میدونم این خانم همچنین اظهارنظری کرده باشه. یک نفر حتی اگر به اندازه جلبک شعور داشته باشه میتونه بفهمه که اگر شما ایشان را عقیم کنید:
مگر تخم فقر از بین میرود؟
ارزش انسانی خود اینها چه می شود؟ نکنه هیچ حقی بدلیل فقر برای اینها قائل نیستید؟
ضمنا همه فقرا بزهکار نیستند و تازه همه بزه کارها هم مقصر نیستند.
در آخر امیدوارم روزی بیشعورهای رذل را عقیم کنند چون اینها دیگه واقعا انسان نیستند!