خانه » اخبار » معرفی باشگاه ریزه‌ اسپور ترکیه + طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

معرفی باشگاه ریزه‌ اسپور ترکیه + طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

معرفی باشگاه ریزه‌ اسپور ترکیه + طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

مهدی طارمی، مهاجم بوشهری باشگاه پرسپولیس تهران و آقای گل فصل گذشته ی لیگ برتر فوتبال ایران به همراه رامین رضاییان به تیم ریزه اسپورت در سوپر لیگ ترکیه است پیوستند.

معرفی باشگاه ریزه‌ اسپور , رنک باشگاه ریزه‌ اسپور , جدول سوپر لیگ ترکیه , رتبه باشگاه ریزه‌ اسپور در ترکیه , ریزه‌ اسپور

taremi-rezaaian-rize-sport-beroznews

طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

ریزه‌ اسپور

به گزارش به روز نیوز ، در حالی که تمام اخبار روزهای اخیر پرسپولیس را مهدی طارمی و رامین رضاییان به خود اختصاص داده بودند این دو بازیکن امروز در اقدامی غافلگیرکننده قرارداد رسمی خود را با ریزه اسپور به امضا رساندند تا شوک بزرگ را به پرسپولیس وارد کنند.

مهدی طارمی که پیش از سفر به ترکیه با حضور در دفتر باشگاه اعلام کرده بود موافقت ابتدایی خود را با حضور در فصل آتی انجام داده است و رامین رضاییان نیز به زعم پرسپولیس با توجه به قرارداد دوساله اش باید در این تیم حضور می یافت اما تمام نقشه های مسوولان این باشگاه با عقد قرارداد رسمی این دو بازیکن با ریزه اسپور ترکیه نقش بر آب شد و باید دید آنها چه واکنشی در قبال این قضیه خواهند داشت.

ریزه‌ اسپور

طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

 

به روز نیوز اولین رسانه ای بود که پرده از این انتقال برداشت و خبر حضور این دو بازیکن در ریزه اسپور را از ساعات ابتدایی امروز منتشر کرد و در ادامه با توجه به طولانی شدن روند انتقال و ثبت آن با عکس های اختصاصی از این انتقال، به مخاطبان اطلاع رسانی کرد.

معرفی باشگاه ریزه اسپرت ترکیه + طارمی و رضاییان به ریزه‌ اسپور پیوستند

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز