وقتی سفارت چین به خبرنگاران ایرانی پول می‌دهد!

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روز یکشنبه اول بهمن ماه نشستی خبری، در مورد حادثه سانچی، با حضور پانگ سن، سفیر چین در ایران، در سفارت این کشور برگزار شد.

وقتی سفارت چین به خبرنگاران ایرانی پول می‌دهد!به نوشته یکی از خبرنگاران، پس از این نشست خبری، کارمند سفارت چین، پاکت پول بین خبرنگاران توزیع می‌کند:

«… تحویل پاکت به دوستان و همکارانم از سوی کارمند سفارت که لحظاتی بعد مشخص شد پول نقد است مایه شرمساری‌مان شد که چرا سفارت چین چنین اجازه‌ای به خود داده است که در پایان این نشست به خبرنگاران پول بدهد. اگر مبنای نشست ابهام زدایی بود پس چرا اهدای پول؟
خبرنگاران و روزنامه نگاران در همه جای جهان باید به رسالت خودشان که اطلاع رسانی دقیق و شفافیت بر پایه واقعیت باشد پایبند باشند.
امیدوارم سفارت چین به این اشتباه خود آگاه شود.»

وقتی سفارت چین به خبرنگاران ایرانی پول می‌دهد!
برای مشاهده نمای درشت روی تصویر کلیک کنید

در این نوشته، نوشته نشده که چه مقدار پول به خبرنگاران و روزنامه نگاران ایرانی داده شده و چه تعداد از خبرنگاران و روزنامه نگاران ایرانی پول را پس داده‌اند!

وقتی سفارت چین به خبرنگاران ایرانی پول می‌دهد!منبع:
خبرگزاری تسنیم
مشرق نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
ایرج Recent comment authors
ایرج
مهمان
ایرج

عذر بدتر از گناه. آن کوتاهی در مورد امدادرسانی به کشتی سانچی و این توهین به خبرنگار. و تاسف آور که خبرنگار باید این پاکت را می کوبید توی صورت آقای سفیر که ما گدای 50 تومان نیستیم و این خلاف منشور اخلاقی روزنامه نگاران در سراسر جهان است.