خانه » اخبار » دانلود کلیپ سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر

دانلود کلیپ سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر

Rate this post

دانلود کلیپ سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر

 

دانلود فیلم سخنرانی سانسور شده دکتر روحانی رئیس جمهور محترم کشورمان در شبکه خبر امروز ۱ شهریور ۹۵ که صداسیما تحمل شوخی با احمدی نژاد را هم نداره. سخنرانی روحانی را قطع کردند تا برنامه “جهانشهری ها” را پخش کنند. صحبت های روحانی زمانی قطع شد که او به اشتباه های دولت احمدی نژاد کنایه زد و گفت: اگر امکان داشت قطع نامه ها را پاره کنیم، پاره می کردیم اما این امکان وجود نداشت.

 

دانلود کلیپ سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر

دانلود کلیپ سخنرانی سانسور شده روحانی در شبکه خبر

در حالی که شبکه خبر صداوسیما در حال پخش زنده سخنرانی رییس جمهور در جمع پزشکان بود به صورت ناگهانی سخنرانی روحانی را قطع کرد و برنامه جهانشهری‌ ها را پخش کرد. صحبت‌ های روحانی در زمانی قطع شد که او به اشتباه‌ های دولت احمدی‌ نژاد کنایه زد و گفت: اگر امکان داشت قطع‌ نامه‌ ها را پاره کنیم، پاره می‌ کردیم اما این امکان وجود نداشت.

رییس جمهور بعد که این سخنان را با کنایه می‌ گفت، با تشویق جمعیت پزشکان حاضر در سالن مواجه شد که در پی این اتفاق، صدا و سیما به ناگهان پخش مستقیم سخنان روحانی را قطع کرد.

پیش از این احمدی نژاد در اسفند ۸۵ با زیر سوال بردن ساختار سازمان ملل متحد گفته بود شما فکر می‌ کنید که اگر جمع شوید و کاغذ پاره صادر کنید، می‌ توانید جلوی ملت ایران را بگیرید.

 

منبع : بیا فان

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز