خانه » بهداشت و سلامت » بهداشت بانوان » سوسک زنده درون جمجمه زن بیچاره + ویدئو

سوسک زنده درون جمجمه زن بیچاره + ویدئو

5 (100%) 2 votes

این اولین باری نیست که سوسک‌ها، این موجودات زشت و بد ترکیب، وارد بدن ما می‌شوند، و حالا راهش را یافته‌اند که همانجا ادامه حیات نیز دهند.

این یک اعلان جنگ از سوی سوسک‌هاست، جنگی که بازنده آن بشر است، بشری که با همه سوسک‌کش هایش هنوز نتوانسته نسل این جانوران ریشه کن کند!
سوسک زنده درون جمجمه زن بیچاره

سوسک زنده در کله خانم
خانم بینوا غرق خواب خوش بود که با احساس خارشی در بینی‌اش از خواب پرید.

«سلوی» خانم ۴۲ ساله اهل ناحیه «اینجام باکام» هندوستان در این باره می‌گوید: ابتدا فکر کردم سرما خورده‌ام، اما خارش عجیبی داشتم که با سوزش چشم‌هایم همراه بود و تمام شب احساس ناراحتی می‌کردم.

سوسک زنده درون جمجمه زن بیچاره

صبح، هنگامی که به کلینیک مراجعه کردم آنها متوجه چیزی نشدند، اما در مراجعه به بیمارستان سوم، پزشکان با اسکن کردن، سوسک زنده‌ای را در جمجمه‌ام پیدا کردند که از راه بینی وارد آنجا شده بود.

پس از دوازده ساعت جا خوش کردن سوسک بدترکیب در کله این زن، پزشکان بیمارستان موفق شدند با عمل جراحی ۴۵ دقیقه‌ای این سوسک را زنده از جمجمه زن خارج کنند. [البته پزشکان هندی تلاش نکردند که سوسکه را زنده خارج کنند خود سوسکه سگ جون بود!] این سوسک در جمجمه این زن بینوا، بین دو چشم و نزدیک به مغزش جا خوش کرده بود!

بد نیست بدانید…
بد نیست بدانید که بیش از صد گونه حشره در خانه‌های ما زندگی می‌کنند، و در گرد و غبار خانه‌ها در حدود ۹ هزار نوع میکروب وول می‌خورند!

***

کسانی که دوست دارند و دلش را دارند که این سوسک را در جمجمه زن هندی مشاهده کنند این ویدئو را از دست ندهند! کلیک کنید!

***

از سوسک زنده چه خبر؟
هیچ سایت و خبرگزاری به این موضوع اشاره نکرده است، اما می‌شود حدس زد که پزشک بیمارستان، این سوسک را با یک سوزن به دیوار پشت میزش آویزان کرده است، و سوسکه هنوز دارد دست و پای بلوری‌اش را تکان می‌دهد!

Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز