آشپزی با سر داعشی‌ها

وحیده محمد زن خانه‌دار عراقی است که با داعشی‌ها جنگیده و سرشان را از تن جدا کرده و حتی سر آن‌ها را پخته و بدنشان را سوزانده است.

آشپزی با سر داعشی‌هابه گزارش سایت به روز نیوز، این زن ۳۹ ساله که به ام هنادی معروف است، گروهی ۷۰ نفره را در منطقه شرقاط استان صلاح‌الدین عراق فرماندهی می‌‎کند تا تروریست‌های داعشی را از منطقه بیرون برانند.

آشپزی با سر داعشی‌هاوحیده محمد می‌گوید: «سرکرده‌های داعش بارها مرا تهدید کرده‌اند. اما هرگز از تلاش دست نکشیدم. نام من در صدر فهرست تحت تعقیب داعشی‌ها قرار دارد.»

آشپزی با سر داعشی‌هاوحیده محمد درباره خودش می‌گوید که از سال ۲۰۰۴ جنگ با تروریست‌ها را شروع کرد، طی این سال‌ها، همسرش کشته شد. بار دیگر ازدواج کرد، اما داعش همسر دومش را نیز به قتل رساند. عناصر داعش پدر و سه برادرش را نیز کشته‌اند.

آشپزی با سر داعشی‌هاوی می‌گوید تروریست‌ها بارها در خانه‌اش بمب گذاری کرده‌اند و بارها کوشیدند تا خانه یا اتومبیل وی را منفجر کنند.

او می‌گوید: «آنها شش بار قصد داشتند مرا به قتل برسانند. چند ترکش در سر و پاهای من وجود دارد. دنده‌هایم بارها شکسته شدند. اما این‌ها مرا از مبارزه دلسرد نکرد.»

ام هنادی می‌گوید: «با آن‌ها جنگیدم. سرشان را بریدم. سرهایشان را پُختم و بدن‌هایشان را سوزاندم. تمام اقدامات مستند هستند. می‌توانید در صفحه فیس‌بوکم آن‌ها را ببینید!»
باشگاه خبرنگاران جوان

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar