جنایت جدید و هولناک داعش در موصل

دیلی تلگراف به نقل از جان دوریان سخنگوی ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش گزارش داد: حدود هزار نیروی مسلح داعش همچنان در موصل هستند که در میان آنها تعداد زیادی عناصر خارجی وجود دارد. در این گزارش به بررسی جنایات و فعالیت های داعش در موصل عراق پرداخته ایم که جزئیات بیشتر را می توانید در ادامه مطلب مطالعه کنید.
داعش که هم‌اکنون تحت شدیدترین حملات نیروهای عراقی قرار دارد برای ماندگاری خود از هیچ جنایتی علیه شهروندان موصل خودداری نمی‌کند.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری میزان به نقل از العالم، روزنامه دیلی تلگراف روز جمعه در گزارشی به قلم بن فارمر با عنوان ” استفادۀ داعش از جنگجویان خارجی برای ارتکاب جنایات وحشیانه در آخرین مرحلۀ جنگ موصل ” نوشت : داعش که در شهر موصل عقب نشینی می کند ، از عناصر خارجی برای ارتکاب جنایات فجیع و وحشیانه استفاده می کند تا شاید این شهر را تحت کنترل خود نگه دارد.
این روزنامه انگلیسی می نویسد : داعش از عناصر خارجی که در میان آنها اتباع انگلیسی وجود دارند ، به علت برخورد وحشیانه‌شان با مردم، به عنوان آخرین خط دفاعی استفاده می کند.

دوریان افزود : چیزی که بارها دیدیم ، این بود که سران داعش از مناطقی که احتمال از دست‌دادنش را می دهند ، فرار می کنند و جنگجویان خارجی را رها می کنند زیرا این جنگجویان با مردم وحشیانه برخورد می کنند.
وی خاطرنشان کرد: آنچه ما هم اکنون در مرکز موصل می بینیم این است که داعش از چیزی شبیه سلاح‌های شیمیایی استفاده می کند . داعش به روش های وحشیانه با مردم رفتار می کند و افراد را فقط به علت داشتن نیت ترک موصل اعدام می کند.
دیلی تلگراف نوشت: پیوستن جنگجویان خارجی به داعش متوقف شده‌است زیرا ائتلاف مسیرهای پشتیبانی داعش را مسدود کرده است و بسیاری از جنگجویان خارجی به علت عقب‌نشینی داعش ، برای بازگشت به اروپا تلاش می کنند ولی بازداشت می شوند یا به دست نیروهای عراقی و سوری کشته می شوند.
منبع: میزان
Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
نادرشریفی Recent comment authors
نادرشریفی
مهمان
نادرشریفی

خدا لعنت کنه کسانی که داعش رابوجود اورودندجنایت آنان راچه کسی جوابگو خواهد بود