زن جوان دوست دختر مرد زن دار بود

دختری درحال گریه کردن بود و می گفت فریب خورده و وقتی با سپهر دوست شد نمی دانست که وی زن دارد.

زن جوان دوست دختر مرد زن دار بود
زن جوان دوست دختر مرد زن دار بود

وی گفت از حدود یک سال پیش با سپهر که مردی با وقار متین و سنگین به نظر می رسید آشنا شدم.

سپهر آدمی بود حتی با زن ها صحبت نمی کرد و همین مساله باعث شد جذب او شوم.

یک روز بعد از تعطیلی شرکت وقتی قصد داشتم با خودرویم به سوی خانه حرکت کنم سپهر را مقابل شرکت دیدم که منتظر تاکسی بود وی را سوار ماشین کردم و در طول مسیر درباره خودش با من صحبت کرد و گفت که مجرد است و در مشهد به تنهایی زندگی می کند و خانواده اش شهرستان هستند

روزها به همین ترتیب می گذشت و سپهر به من ابراز علاقه می کرد و در این میان همکاران خانمی که در شرکت بودند به من غبطه می خوردند و می گفتند که عجب شانس خوبی داری که پسر نجیبی مثل سپهر با تو آشنا شده است

سپهر گفته بود که در اولین فرصت با خانواده اش به خواستگاری ام می آید و ما با هم ازدواج می کنیم من هم خانواده ام را در جریان قرار دادم که آمادگی لازم را برای مراسم خواستگاری و ازدواج من داشته باشند.

تا این که یک روز ظهر وقتی مرا به در منزلم رساند برای انجام کارهایش با اتومبیل به راه افتاد.

شب از نیمه گذشته بود که با زنگ تلفن از خواب پریدم. وقتی گوشی را جواب دادم متوجه شدم از کلانتری کاظم آباد تماس گرفته اند و با سوال کردن در مورد مشخصات اتومبیلم، ترسیدم که مبادا سپهر تصادف کرده باشد .

با مدارک اتومبیلم به سوی کلانتری به راه افتادم. زمانی که آنجا رسیدم سپهر را دیدم که همراه یک گروه در پارتی دستگیر شده است و همه آن ها به کلانتری منتقل شده بودند گرچه مدارک اتومبیلم را به ماموران ارائه دادم اما باز هم خودرو را در پارکینگ نگه داشتند و توقیف کردند.

از این رو خیلی عصبانی و ناراحت شده بودم. این در حالی بود که متوجه شدم سپهر همسر و 2 فرزند دارد و با حرف هایش مرا فریب داده و با احساسات من بازی کرده است.

نه تنها او دروغگو و شیاد است بلکه با این روش قصد اخاذی از من داشته است. چند روز بعد از این ماجرا خانمی که همسر سپهر بود حکم جلب مرا گرفته و مرا به جرم رابطه نامشروع و تبانی دستگیر کرده اند.

من اصلا نمی دانستم که او متاهل است چرا که او خودش را مجرد معرفی کرده بود و من به امید ازدواج با او بودم. من نیز هرگز او را نمی بخشم اما هیچ کس مرا درک نمی کند

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar