جزییات دستگیری تروریست های داعش در مرزهای کشور

جزییات دستگیری تروریست های داعش در مرزهای کشور

جزییات دستگیری تروریست های داعش در مرزهای کشور,داعش
جزییات دستگیری تروریست های داعش در مرزهای کشور

داعش

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی از بازداشت و دستگیری ده تروریست داعشی در مرزهای شرقی و غربی کشور خبر داد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی امروز (دوشنبه) در جمع خبرنگاران در ساختمان جدید فرماندهی مرزبانی ناجا،‌ در خصوص دستگیری تعدادی اشرار در مرز‌های شرق و غرب کشور اظهار داشت: طی چند ماه اخیر 10 تروریست داعش و اشرار در مرز‌های شرقی و غربی کشور شناسایی و دستگیر شدند.

وی در خصوص کشفیات کالاهای ممنوعه گفت: در مرزهایی که انسداد داشتیم و اقدامات کنترلی انجام داده بودیم کشفیات ما افزایش داشته است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد :هرچه انسداد و مراقبت الکترونیکی در مرز ها افزایش یابد حضور افراد سودجو و ضد انقلاب کمتر خواهد شد.

سردار اشتری با بیان اینکه حدود 8755 کیلومتر مربع مرز خشکی، دریایی و رودخانه ای داریم که اکنون نیروی انتظامی، مرزبانی در تمامی آن‌ها حضور دارند، تصریح کرد: در بخش هایی مرز ها انسداد نداشته و تجهیزاتمان مناسب نیست اما در کل امنیت خوبی در مرزهای ما برقرار است .

وی افزود: با همکاری هایی که با کشورهای همسایه خواهیم داشت و اکنون با برخی داریم امیدواریم بتوانیم امنیت مرزها را ارتقاء دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد:اکنون برخی از کشورهای همسایه به دلیل مشکلات داخلی و کم ثباتی نتوانسته اند در مرزها محافظت کاملی داشته باشند که در سطح ملی، منطقه ای و مرزبانی با مرزبانان کشور مقابل تفاهماتی را جهت رفع ناامنی ها انجام خواهیم داد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

اخبار مرتبط:

ماجرای ساندویچ فروش داعشی در کرمانشاه+عکس

عکس های دختران تکاور که با داعش می جنگند

داعش دختر شایسته عراق را به جهاد نکاح دعوت کرد

آیا حسینی بای توسط داعش اسیر شده است؟

جزییات جدید از دستگیری داعشی نماهای شهریار+عکس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar