جزییات دقیق سقوط جرثقیل در میدان امام حسین(ع)

جزییات دقیق سقوط -جرثقیل در میدان امام حسین(ع)

جزییات دقیق سقوط -جرثقیل در میدان امام حسین(ع)
جزییات دقیق سقوط جرثقیل در میدان امام حسین(ع)

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز چند روزی است که خبر سقوط جرثقیل در میدان امام حسین(ع) تهران در فضای مجازی منتظر شده است.این خبر بارها تکذیب شد.اما در نهایت این خبر توسر روابط عمومی مسجد امام حسین(ع) تایید شد.

این خبر حکایت از آن دارد که جرثقیلی در حال درآوردن پارچه های سیاه به مناسبت حلول ماه ربیع الاول و ریختن گل بر سر مردم در میدان امام حسین (ع) بود که دچار حادثه شده و بر روی دو زن سقوط می کند.

در این خبر فضای مجازی آمده است، یکی از قربانیان مادر شهید و دیگری دختری دم بخت بوده و راننده جرثقیل نیز توسط پلیس دستگیر شده است.

انتشار این خبر در فضای مجازی خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان را به پیگیری وادار کرد که طی تماس ها جلال ملکی ، سخنگوی سازمان آتش نشانی و حسن عباسی،مدیر روابط عمومی اورژانس تهران در خصوص این خبر اعلام کردند که هیچ گزارشی به این دو ارگان در ارتباط با سقوط جرثقیل در میدان امام حسین (ع) ارائه نشده است.

البته مسئول روابط عمومی مسجد امام حسین(ع) با تایید این خبر در این خصوص گفت: پس ازبرگزاری نمازمغرب وعشاء وآغاز جمع آوری کتیبه های عزا سقوط بالابربه دلیل پارگی سیم بکسل درداخل این مسجد حادثه آفرید ودو بانوی نمازگزار ( 86 و 54 ساله) درپی این حادثه در دم جان باختند.

منبع:خبرنگاران جوان

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط

جنجال شکافته شدن بخیه کودک ۴ ساله

اسیدپاشی جدید در منطقه نازی آباد تهران

آخرین خبر در مورد مرگ هوادار پرسپولیس

حکم شلاق برای ورزشکار المپیکی به جرم تجاوز

قاتل دختر نوشهری دستگیر شد+عکس ۱۸+

جزییات دقیق سقوط جرثقیل در میدان امام حسین(ع)
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar