در مورد کتاب‌های درسی دهم تجربی

یکی از خوانندگان گرامی سایت به روز نیوز، پیامی برای رئیس جمهور در ارتباط با کتاب‌های درسی سال دهم تجربی ارسال کرده است که در ادامه آن را می‌خوانید.

اگر در مورد این پیام و کتاب‌های درسی دهم تجربی و به ویژه کتاب زیست شناسی و شیمی اطلاع و نظر یا انتقادی دارید لطف کنید خبر دهید.

در مورد کتاب‌های درسی دهم تجربی

نرگس:
«جناب آقای دکتر با سلام امیدوارم پیام مرا بخوانید

استدعا دارم گروهی از معلمان باتجربه و فرهیخته و وطن دوست را برای بررسی وضعیت اسف‌بار کتاب‌های دهم تجربی بویژه زیست و شیمی را تعیین کنید و گروهی ویژه برای بررسی هدف گروه تالیف را تعیین کنید تا متوجه شوید باندهای مافیای پشت پرده چه کسانی هستند.

چرا برخی از کتاب‌های کمک آموزشی خصوصی سنگ درست بودن این کتاب‌ها را به سینه می‌زنند و اگر حق حقیقت متوجه شدید که کار گروه تالیف غیر کارشناسانه بوده است ترتیب اثر دهید و فرزندانمان را از غم وافسردگی و اضطراب جدی، نجات دهید و دستوری دهید تا این معضلات در کلاس یازدهم مرتفع گردد.

به هرجا مراجعه کردیم گفتند کسی زورش به گروه تالیف نمی‌رسد، مطالب از کتاب‌های ترجمه تحت الفظ گرفته شده است و بسیار حجیم، سنگین و مبهم است و بچه‌ها اصلا پیش نیاز آن را نگذراندند و سطح علمی کتاب نسبت به کلاس نهم پرش غیر منطقی داشته است.

بازار کتاب‌های کمک آموزشی داغ است، آقای دکتر به فریاد دانش آموزان دهم تجربی وخانواده هایشان برسید، گروه تالیف سن و سال و سطح علمی دانش آموزان را نادیده گرفته است آنها با دانش آموزان این سطح کاملا بیگانه هستند و بلایی بر سر این بچه ها آوردند که هیچ دشمنی نمی‌توانست بیاورد.»

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar