علت طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور + جزئیات طلاق همسر حمید گودرزی

علت طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور + جزئیات طلاق همسر حمید گودرزی

علت طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور

همانطور که در جریان هستید بین دو بازیگر معروف سینمای ایران متاسفانه مشکلاتی پیش اومده که باعث به جدایی شده . ماندانا دانشور در نامه ای در خصوص اتفاقات میان وی و حمید گودرزی نوشت: بعنوان دفاع از شرافت زن ایرانی باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

hamid-godarzi-hamsrash-beroznews13231

طلاق حمید گودرزی از ماندانا دانشور

 

در حال حاضر به دلیل عدم تعادل حمید گودرزی صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و بزودی خبر درست را به گوش شما می رسانم.

اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند. بدانید به من و روح من چه گذشته که اگر بخواهم بگویم خود یک جلد کتاب 500 برگی می شود در جایی که مورد تهمت قرار گرفتم و از غیرت مرد ایرانی خبری نبود!

از همه چیز خود گذشتم و تنها با یک چمدان از زندگی که خود آن را ساخته بودم آمدم بیرون.

درباره جدایی ماندانا دانشور از حمید گودرزی بیشتر بدانید :

طلاق و جدایی حمید گودرزی از همسرش ماندانا دانشور

زندگی دوباره حمید گودرزی پس از طلاق از همسرش + عکس

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar