خانه » اخبار » بستری شدن الهام چرخنده در سی‌سی‌یو

بستری شدن الهام چرخنده در سی‌سی‌یو

الهام چرخنده بازیگر جوان کشورمان که به تازگی فعالیت خود را در زمینه کارگردانی شروع کرده است به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

بر طبق اعلام پزشکان این بازیگر جوان، عارضه قلبی و ریوی باعث بستری شدن ایشان شده است. مدیر برنامه های الهام چرخنده ضمن تایید این خبر از مداوای این بازیگر جوان در بخش CCU خبر داد.

به دنبال این اتفاق فرزند الهام چرخنده در باره بستری شدن مادرش در بیمارستان به علت عارضه قلبی پستی را منتشر کرده است که شما عزیزان می توانید در ادامه در سایت بروز نیوز آن را مشاهده کنید.

«سلام .. . این نوشته برای کوه مشکی است …برای خاتون خانواده زهرایی دلا …شعرا ..نقاشا ..ورزش ..مهندسین ..و سینما به سبک خودش. .

این تصویر مربوط میشه به نفس زندگی من و برادرم ارسطو ..الهام بانو چرخنده .. و .. . مامان زهرایی شده ما …
همونی که چندین روز و ثانیه و ماه رو تحمل کرد و زیر فشار ..نامردی های نامرد دم نزد و چون کوه اعتقادش رو راسخ تر از همیشه ادامه داد و فریاد زد … . عاشقم من عاشقم من ای علی جانم مدد .. . و همواره نفسش از سینه بانوان مسلمان زهرایی کشورش در میاد ..به دعای خیر همه احتیاج داره .. از همین ابتدا عرض کنم …الهام یک بختیاریه. و بیدی نیست به این بادا بلرزه …( مخاطب خاص )
من بهش تکیه میکنم ..من بهش افتخار میکنم …من بهش میگم فرشته … ..
مخلص همه یاران زهرایی و حیدری پیج مادر ….»

کسی به ملاقات چرخنده نرفت

میزان نوشت: خواهر الهام چرخنده در خصوص آخرین وضعیت این بازیگر گفت: الهام در بخش سی‌سی‌یو تحت مراقبت است. دلیل وضعیت خواهرم حمله عصبی بسیار شدید بوده و با این که سه روز از بستری بودن او در بخش سی‌سی‌یوی بیمارستان می‌گذرد، همچنان فشار او بالاست و باید تحت مراقبت‌های ویژه باشد.

چرخنده افزود: برای تمام جامعه هنری متاسفم که بعد از چند روزی که خواهرم در بیمارستان بستری است، به ملاقاتش که نیامدند هیچ حتی یک تماس هم نگرفتند تا حالش را بپرسند و این فقط جای تاسف بسیار دارد.

او خاطرنشان کرد: وضعیت الهام به صورتی است که مشخص نیست تا چه زمانی باید تحت مراقبت باشد و به بخش منتقل شود.

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه درباره "بستری شدن الهام چرخنده در سی‌سی‌یو"

avatar
اکبر
مهمان

آخی چه مظلوم خوابیده —کشتینش خیالتون راحت شد؟

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز