انتشار آلبوم جدید همایون شجریان و پورناظری+دانلود

انتشار آلبوم جدید شجریان و پورناظری

انتشار آلبون جدید همایون شجریان
انتشار آلبون جدید همایون شجریان

سایت خبری تفریحی به روز نیوز «خداوندان اسرار» با هنرمندی همایون شجریان و سهراب پورناظری توسط موسسه ایران گام یکشنبه اول آذر ماه در بازار عرصه محصولات فرهنگی هنری منتشر شد.

«خداوندان اسرار» اولین اثر از پروژه‌ «آیینه‌ها» است که قرار است در پنج سی‌دی به صورت صوتی و تصویری با نام های «خداوندان اسرار»، «آیینه‌ها» و «آن سوی آیینه‌ها» به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد منتشر شود. در این اثر علاوه بر ساخته‌های سهراب پورناظری، قطعه‌ای از کیخسرو پورناظری با نام «یاوران» آمده است که پیش از این در آلبوم «حیرانی» منتشر شده بود.
آلبوم «خداوندان اسرار» شامل دو بخش است که در بخش اول «ساز و آواز» بداهه در مقام اصفهان با اشعاری از مولوی و در بخش دوم روایتی با نام «رهایی» در سه پرده «مهتاب، خداوندان اسرار، جانی و صد آه» بر روی اشعاری از خیام، مولوی و حافظ برای علاقه‌مندان عرضه شده است. قطعات این اثر، چندی پیش در کنسرت «آیینه‌ها» در شهرهای مختلف ایران، اروپا و آفریقا اجرا شده است.
در این اثر آزاد میرزاپور بربت، حسین رضایی‌نیا دف، همایون نصیری سازهای کوبه‌ای، آیین مشکاتیان کوزه، محمت اکاتای سازهای کوبه ای، آرشاک ساهاکیان دودوک، آرین کشیشی گیتار بیس و سهراب پورناظری تنبور نواخته‌اند. این در حالی است که مراحل ضبط آلبوم نیز در کشورهای ایران، ترکیه و آمریکا انجام گرفته است.

لینک دانلود

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

 

اخبار مرتبط

دانلود آلبوم جدید مرتضی پاشایی به نام گل بیتا

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar