خانه » سینما و تلویزیون » دنیای ستاره‌ها » فرناز رهنما در سریال هشت و نیم

فرناز رهنما در سریال هشت و نیم

فرناز رهنما در مورد نقشش در سریال هشت و نیم دقیقه می‌گوید که در نقش زنی به نام نسرین ظاهر می‌شود که دوست بازیگر اصلی این سریال است. نسرین و همسرش وکیل هستند و در این سریال وکالت خانواده محوری سریال برعهده اوست.

سريال «هشت و نيم دقيقه»، عكس از اميد صالحی

سريال «هشت و نيم دقيقه»، عكس از اميد صالحی

به گزارش سایت خبری به روز نیوز فرناز رهنما می‌گوید که بازی در نقش وکیل برایش جذاب بود اما جذاب‌تر از آن فیلم نامه و داستان سریال بود، علاوه بر این‌ها همبازی شدن با بازیگران محبوب برایش اهمیت داشت!

این بازیگر با اشاره به قصه این سریال گفت: شاید این سریال مردم را شاد نکند، اما به گونه‌ای طراحی شده که مخاطب با آن همذات پنداری می‌کند. این سریال قهرمان محور است و بیننده به راحتی می‌تواند خود را جای تک تک شخصیت‌های آن بگذارد.

بازیگر سریال «ساختمان پزشکان» افزود که از لحظات نخست این سریال تا الان که حدود دو ماه است همراه گروه بودم. هر قسمت از «هشت و نیم دقیقه» چند قصه دارد و داستان‌های چندین نفر را دنبال می‌کند. موضوع محوری قصه شخصیتی به نام یکتا است، اما در کنار آن درگیری‌ها و مشکلات دیگران باعث بزرگتر شدن مشکلات یکتا می‌شود.

هشت و نیم دقیقه مثل تمامی آثار شهرام شاه حسینی چند قصه را با هم روایت می‌کند، و به شخصه بازی در چنین آثاری را دوست دارم. ضمن اینکه این سریال ریتم آرامی دارد که به ریتم زندگی واقعی نزدیک است.

این بازیگر از همکاری خود با شهرام شاه حسینی گفت: همکاری با ایشان برایم لذت‌بخش است. هدایت و کارگردانی وی باعث شد تا بازی من بهتر شود. معتقدم در این سریال نمره قابل قبولی گرفته‌ام و مابقی ماجرا را باید در پخش نگاه کرد.

وی افزود: در این مدت اخیر فیلم‌نامه‌های بسیاری پیشنهاد شده که همه آنها را مطالعه کردم،‌ اما در این میان تنها دو قصه برایم جذابیت داشت که یکی از آنها «هشت و نیم دقیقه» بود که اصول و قواعد فیلم‌نامه در تمام ابعاد آن رعایت شده و مانند برخی از متن‌ها رها نمی‌شد و قصه‌ای داشت که با پیچیدگی‌های خود باعث جذابیت برای مخاطب خواهد شد.

رهنما با اشاره به اینکه بعد از مدتی حضور در سریال‌های طنز، با سریالی درام در قاب تصویر دیده خواهد شد، نیز گفت: مدت‌ها بود در سریالی طنز بازی نکرده بودم و یکسال منتظر پیشنهاد بازی در سریالی درام بودم. از طرفی به این دلیل که مدتی در تلویزیون نقش‌های طنز بازی کردم، پیشنهادهای سینمایی‌ام کمتر شده بود و بابت این موضوع ناراحت بودم.

وی ادامه داد: برایم عجیب است که وقتی در حوزه طنز کار می‌کنید به عبارتی گیر می‌افتید و بازگشت از طنز به درام تا حدودی دشوار می‌شود. در حال حاضر که در ژانر درام بازی می‌کنم،‌ طنز برایم آسان‌تر است چراکه تجربه بهتری نسبت به سابق پیدا کرده‌ام.

رهنما در ادامه با اشاره به اینکه پس از حضور در «هشت و نیم دقیقه» دوست دارد همه نوع نقش را بازی کنم توضیح می دهد که در این ۹ ماه اغلب پیشنهادها را نمی‌پذیرفت، اما پس از حضور در این سریال از ایفای نقش‌های طنز فاصله گرفت و ترجیح می‌دهد تا از این به بعد در قالب نقش‌های مختلفی ایفای نقش کند تا در یک قالب مشخص باقی نماند.

کارگردان سریال «هشت و نیم دقیقه» شهرام شاه حسینی است و تهیه کننده آن بهروز مفید می باشد. این سریال در حال آماده شدن برای پخش در شب‌های پائیز است.

فارس

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز