سرانجام محمود طالبی شاه مازندران اراذل تلگرامی

سرانجام محمود طالبی شاه مازندران اراذل تلگرامی

سرانجام محمود طالبی شاه مازندران اراذل تلگرامی,محمود طالبی,شاه مازندران,ماجرا,دادستان,آخرین خبر
سرانجام محمود طالبی شاه مازندران اراذل تلگرامی

محمود طالبی شاه مازندران

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز دادستان مرکز مازندران در مورد سرانجام محمود طالبی اراذل و اوباش مازندرانی که خود را شاه مازندران معرفی می کرد گفت: برای شروری که در فضای مجازی رجزخوانی کرده بود، قرار سنگینی صادر شده است.

محمود طالبی شاه مازندران که کلیپ کتک کاری و عربده کشی و قلدری اش در تلگرام منتشر شد و باعث ایجاد رعب و وحشت شد در حالی توسط پلیس دستگیر شد که چند روزی در در اماکن مختلفی متواری شده بود.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری با بیان اینکه اشرار تمایل دارند موج روانی در جامعه مطرح و اسطوره‌سازی قلابی درست کنند، از لقب‌دادن شاه مازندران به یک شرور سابقه‌دار در مازندران انتقاد کرد و افزود: دستگاه‌های قضائی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی با هرگونه شرارت‌ها برخورد می‌کنند.

وی اظهار کرد: این فرد شرور در یک اتاق دربسته‌ای اقدام به رجزخوانی و نسبت به انتشار فیلم آن در فضای مجازی اقدام کرده بود و پس‌ از آنکه متوجه شد نیروی انتظامی و دستگاه قضائی پیگیر پرونده‌اش هستند، متواری شد.

حجت‌الاسلام جعفری ادامه داد: این فرد در مدت کوتاهی که متواری بود به‌جاهای مختلفی ازجمله بیرون شهر، کوه‌ها و… پناه برد و سرانجام در یک روستا دستگیر شد و بلافاصله دستگاه قضائی رسیدگی به پرونده این شرور را در دستور کار قرار داد و قرار سنگینی نیز برای متهم صادر شده است.

وی بیان کرد: این فرد شرور نیز در مصاحبه‌اش گفته بود که جو‌گیر شده و نسبت به عملش پشیمان است، اما نتیجه برخوردهای نهایی قضائی با این شرور به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.
منبع: روزنامه ایران

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

مصاحبه با محمود طالبی شاه مازندران پس از بازداشت

خبر دستگیری و بازداشت شاه مازندران محمود طالبی

شاه مازندران یا محمود طالبی سرکرده اراذل کیست؟+عکس

دانلود فیلم و کلیپ دستگیری و بازداشت اراذل مازندرانی

فیلم و کلیپ کامل اراذل و اوباش شمال و مازندرانی+دانلود

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar