دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زن

امروز ۱۷ اسفند روز جهانی زن و روز غیر رسمی زن در ایران است و فردا ۱۸ اسفند برابر با ۲۰ جمادی الثانی روز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز رسمی زن و روز مادر است.

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زنبرای دلال‌های گل، روز زن، رسمی و غیر رسمی و عید و عزا ندارد، همینکه کسانی پیدا بشوند که گل بخرند و بازار گل را گرم کنند، آن روز، روز آنان است و روز بالا بردن نرخ‌ها!

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زنبه گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه، گل رز در بازار گل ۴۰ تا ۵۰ درصد افزایش داشته و به شاخه‌ای ۱۱ هزار تومان رسیده است، گل‌های دیگر هم ۳۰ تا ۴۰ درصد افزایش قیمت داشتند

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زناکبر شاهرخی رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه، دلیل افزایش قیمت گل را انبار شدن آن توسط دلالان دانسته و خاطر نشان کرد: گل در بازار فراوان است اما دلالان با انبار کردن آن قیمت را در بازار بسیار بالا بردند.

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زنوی افزود: طبق آخرین بازدید من از بازار گل، گل رز که پیش از این دو روز ۵ تا ۶ هزار تومان خرید و فروش می‌شد تا ۱۱ هزار تومان هم افزایش قیمت داشت و دسته ۲۰ تایی آن ۲۰۰ تا ۲۴۰ هزار تومان به فروش می‌رسید.

شاهرخی اظهار امیدواری کرد: از آنجایی که تولیدکنندگان ما به جز بازار گل منبع درآمد دیگری ندارند و صادرات این محصول در کشور هنوز انجام نمی‌شود امیدواریم مردم برای روز مادر و ایام عید گل خریداری کنند تا به تولیدکنندگان ضرری وارد نشود.

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زندوست دارید امید شاهرخی را ناامید نکنید، اما از ما به شما نصیحیت، آن‌هایی که خودشان گل هستند نیازی به گل خریدن ندارند!

دو برابر شدن قیمت گل سرخ در روز زنگل باشید و روز زن و روز مادر مبارک!

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar