رابطه با مرد غریبه برای عشق به شوهر!

زن ۲۵ سال با گریه و زاری اصرار می‌کرد که طلاق می‌خواهد، اما شوهرش مخالفت طلاق دادن وی بود.

رابطه با مرد غریبه برای عشق به شوهر!
رابطه با مرد غریبه برای عشق به شوهر!

این داستان بر می‌گردد به سال ۹۳ و روزی که قاضی دادگاه دستور داد تا برای روشن شدن اصرار زن برای طلاق به نزد به مشاوری برود، و آنجا بود که رازی مخوف افشا شد.

مشاوره

این زن تحت اقدامات روانکاوانه مشاور رازی را مدت‌ها در دلش پنهان کرده بود برملا ساخت.
او گفت که در محله‌شان جوان شروری به نام اسماعیل زندگی می‌کند که همه اهل محل از او هراس دارند و حتی شوهرش نیز نزد او اقرار کرده بود که از اسماعیل می‌ترسد وگرنه یا خودش حسابش را می‌رسید، یا از او شکایت می‌کرد.

اسماعیل مدتی بود که دنبال این زن شوهردار افتاده بود و باکی نداشت که درحضور شوهر و بچه‌اش با چشم هیز و گستاخش او را زیر نظر بگیرد.

زن توضیح داد روزی که تنهایی برای کاری بیرون رفته بود و سر کوچه منتظر تاکسی بود، پیکان سفید رنگی جلویش ترمز کرد، در جلو باز شد و اسماعیل دستش را گرفت و داخل ماشین انداخت.

زن می‌گوید: «تا آمدم داد و بیداد کنم، اسماعیل تهدیدم کرد که خانواده‌ام را نابود می‌کند. ساکت شدم چرا که می‌دانستم هرکاری از دستش بر می‌آید. دوستش که پشت فرمان بود پیاده شد و اسماعیل با ابراز علاقه به من بی اعتنا به التماس‌هایم من را به پارکینگی برد و به من تجاوز کرد.»

زن با گریه ادامه داد: «او تهدیدم کرد که هر وقت با من تماس گرفت باید در اختیارش باشم و گرنه شوهر و بچه‌ام را خواهد کشت وحشت کردم و پذیرفتم.

از آن به بعد او درغیاب شوهرم به خانه‌ام می‌آمد من همیشه از او می‌ترسیدم نه بخاطر خودم بلکه بخاطر شوهر و دخترم، و حالا می‌خواهم طلاق بگیرم تا شرمنده شوهرم که مرد مهربانی است نباشم.»

پس از روش شدن این قضایا پرونده ویژه‌ای تشکیل شد و اسماعیل به دام افتاد و با وجود اصرار به بی گناهی با توجه به سرنخ‌های برجای مانده مجبور به اقرار شد و با دستور قاضی به زندان افتاد.

این یکه بزن محله پس از محاکمه در دادگاه کیفری بخاطر ربودن زن شوهردار و رابطه نامشروع با وی و تهدید به قتل خانواده زن و ادامه رابطه نامشروع گناهکار شناخته شد و از سوی قضات به ۱۵ سال زندان و تحمل ۹۹ ضربه شلاق و با اعمال مجازات مشدده به تبعید به منطقه بد آب و هوا محکوم شد.

اندکی بعد، این رای از سوی اسماعیل مورد اعتراض قرار گرفت اما پس از بررسی تخصصی در دادگاه تجدید نظر، همان حکم مورد تایید مجدد قرار گرفت و قابل اجرا دانسته شد.

این زن و شوهرش که در شرایط روحی و روانی بدی قرار دارند به روانشناس معرفی شدند تا تلاش شود که بتوانند زندگی به هم ریخته خود را سر و سامانی دهند، مشکلی که چندان آسان نخواهد بود.

جام جم

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar