یک کیلو گوشت فیله ۹۰۰ هزار تومان

گوشت گوساله جوان ویژه دربار سلطنتی و اشراف

جی اند جی در مورد گوشتی که تولید می‌کند می‌نویسد که گوشت Milk-fed Veal، قرن‌هاست که در دربار سلطنتی روسیه، روم، فرانسه و آلمان و در بسیاری از مهمانی‌ها و ضیافت‌های اشراف استفاده می‌شد و می‌شود!

یک کیلو گوشت فیله ۹۰۰ هزار تومانبه گفته فروشندگان این نوع گوشت مرغوب، دام‌هایشان در محیطی فاقد هر گونه باکتری و ویروس پرورش می‌یابند و در دوران پرورش هر دام روزانه توسط متخصصین ماساژ عضلانی می‌گیرد تا ساختار اندام، فرم دهی و لطافت بافت گوشت حفظ شود.

همچنین روزانه برای دام‌ها موسیقی خاص پخش می شود و این امر باعث نشاط دام‌ها گردیده و کلیه استرس‌های دام خنثی می‌شود. عدم استرس در دورۀ پرورش باعث لطافت خاص و طعم مطبوع گوشت این نوع گوساله می‌گردد.

این دام ها به مدت ۵ ماه تحت شرایط فوق پرورش می‌یابند و متوسط هزینه روزانه این دام‌ها بنا به نوع پرورش ۵۰ تا ۱۳۰ دلار می باشد.

یک کیلو گوشت فیله ۹۰۰ هزار تومانتوصیه به گوشتخواران گرامی
چند روز پیش در مورد فروش گوشت گراز و خرس و الاغ در تهران خبر دادیم. برخی از رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا و تولید کنندگان کالباس و سوسیس و همبرگر برای کسب درآمد بیشتر و ارزان‌تر شدن هزینه محصولشان، ممکن است هر چیزی را به اسم گوشت به خورد شما دهند.

توصیه ما این است که برای تندرستی گیاهخوار یا خام‌گیاهخوار شوید، اما اگر علاقه به خوردن گوشت دارید، گوشت خوب و مرغوب بخورید، دستکم بدانید که چه می‌خورید، هر چند که فقط بتوانید سالی یکی دوبار گوشت مرغوب را خریداری کنید!

یک کیلو گوشت فیله ۹۰۰ هزار تومان
شرکت آرمان پروتئین دنا (APD)

سایت و فروشگاه گوشت ویل جی اند جی
gandg.luxury

اینستاگرام تولید کننده گوشت ویل
instagram.com/gandgluxury

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar