خانه » سرگرمی و سبک زندگی » مطالب جالب و خواندنی » روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

وقتی روح در عکسی که جلوی قلعه قدیمی گرفته شده نمایان می‌شود

قلعه کرثز در ابردین‌شیر، اسکاتلند واقع است و متعلق به سده ۱۶ میلادی می باشد، این اولین باری نیست که در این در دژ باستانی ارواح مشاهده می‌شود!

روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

«بیل آندرو» ۷۸ ساله زمانی که مشغول عکاسی از خانواده‌اش در قلعه قدیمی به نام کرثز بود هرگز تصور نمی‌کرد تصویر عجیب و وحشتناکی را ثبت کرده است. در یکی از عکس‌هایش شبح یا روحی در حالی که بچه‌ای را به همراه دارد دقیقا در جلوی در ورودی قلعه دیده می‌شود. وی به همراه «کولین» دختر شصت ساله‌اش و «جسیکا» نوه سی ساله‌اش از این قلعه بازدید کرده بودند.

روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

روح بانوی سبز در قلعه قدیمی

بیل در این خصوص گفت: «خانواده ام به مدت یک هفته برای دیدنم از انگلیس آمده بودند و من فکر کردم که یکی از بهترین مکان‌ها برای گردش می‌تواند این قلعه باشد. صادقانه می‌گویم اصلا درباره شهرت این قلعه و اینکه بوسیله ارواح تسخیر شده چیزی نشنیده بودم. هنگامی که این عکس را گرفتم خودم متوجه چیزی نشدم اما دخترم متوجه چیزی شد که انگار در این عکس در پشت آنها ایستاده است.»

آیا این عکس مربوط به بانوی سبز و نوزاد همراهش است؟ یا اشکال در نورپردازی یا شوخی بازدیدکننده دیگری؟

داستان بانوی سبز و کودک نوزاد همراهش مربوط به پیدا شدن اسکلت زن و کودکی است که در زمان ملکه ویکتوریا در زیر یک شومینه در این قلعه کشف شد و احتمال داده می‌شود که کشته شده‌اند و به همان علت روح این دو در این قصر سرگردان مانده‌اند.

منبع: باشگاه جوانان

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز