خانه » اخبار » ماجرای توییت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

ماجرای توییت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

ماجرای توییت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس،توییتر هاشمی

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

توییتر هاشمی

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز دیروز توییتی از حساب کاربری منتسب به هاشمی رفسنجانی منتشر شد که بار دیگر حاشیه و جنجال به وجود آورد.

دیروز یک حساب کاربری منتسب به هاشمی رفسنجانی یک توییت را ارسال کرده بود که با توجه به محتوای سخنرانی دیروز مقام معظم رهبری در جمع مداحان باعث جنجال شد و بار دیگر این نکته را به ذهن نزدیک می کرد که اختلاف بین هاشمی و مقام معظم رهبری بسیار عمیق است.

مقام معظم رهبری دیروز در سخنرانی خود در بین مداحان کشور اظهار داشتند:

«روزگار، روزگار همه چیز است؛ هم مذاکره هم موشک»

مقام معظم رهبری امام خامنه ای با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می دانند و نه موشک خاطرنشان کردند: روزگار، روزگار همه چیز است وگرنه به راحتی و به صراحت حق ملت را خواهند خورد.

در همان هنگام بود که توییتر هاشمی توییت زیر را ارسال کرد که بسیار عجیب بود:

«دنیای فردا،دنیای گفتمان ها است نه موشک»!

بعد از چند ساعت که این خبر سر و صدای زیادی به پا کرد اعلام شد که این حساب کاربری مربوط به هاشمی نیست و توسط فرد دیگری اداره می شود.

این تکذیب در حالی بود که سایت جماران سایت نزدیک به جریان هاشمی نیز با استناد به این توییت مطلبی را منتشر کرده بود:

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس،توییتر هاشمی

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس،توییتر هاشمی

همچنین قابل ذکر است که این حساب توییتری قبلا توسط کانال تلگرام هاشمی تایید شده بود.

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس،توییتر هاشمی

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

با این حال پس از جنجال بسیاری که این توییت از توییتر هاشمب به وجود آورده بود همان حساب کاربری این بار اصلاحیه درباره این توییت جنجالی ارسال کرد.

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس،توییتر هاشمی

ماجرای توئیت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس

سایت تابناک در خبری به بررسی این اقدام پرداخت و مطلب زیر را در مورد این جنجال منتشر کرد:

یک منبع مطلع اعلام کرد که توییتر منتسب به آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هیچ ارتباطی به وی ندارد.
به گزارش انتخاب این منبع مطلع گفته است: آنچه در اخبار به عنوان توییتر آیت‌الله هاشمی منتشر می‌شود، حساب کاربری یکی از دوستداران ایشان است و محتوای آن هیچ ارتباطی به آیت‌الله هاشمی ندارد.

وی ادامه داد: حدود دو ماه قبل اطلاعیه‌ای رسمی از سوی دفتر آیت‌الله هاشمی صادر شد که در آن انتساب حساب کاربری در شبکه‌های اجتماعی غیر از سایت رسمی ایشان تکذیب شد.

این منبع مطلع افزود: صفحه فعال در توییتر، کانال تلگرامی و اینستاگرام منتسب به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، ربطی به آیت‌الله هاشمی ندارد.

بر اساس این گزارش، حساب کاربری توییتر منتسب به آیت‌الله هاشمی، هر از چند گاه سخنان قدیمی وی را پس از کوتاه کردن، توییت می‌کند.

این اکانت اخیرا جمله‌ای از سخنان آیت‌الله هاشمی انتخاب کرده و آن را به صورت ناقص اینگونه منتشر کرده است: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هاست، نه موشک‌ها …». البته ساعاتی بعد این جمله در توییتر منتسب به آیت‌الله هاشمی اینگونه اصلاح شد: «دنیای فردا، دنیای گفتمان‌هایی نظیر انقلاب اسلامی است، نه موشک‌های قاره‌پیما و بمب‌های هسته‌ای …»

«انصاف نیوز» نیز در این باره نوشت: «اکانت منتسب به آیت‌الله هاشمی در اختیار فردی است که سردبیر سایت هاشمی رفسنجانی (سایت دفتر هاشمی) است و حساب توییتر و تلگرام نیز در اختیار اوست. این فرد با دسترسی به مصاحبه‌ها و سخنرانی‌های قدیمی هاشمی و بر اساس شرایط روز، بخشی از سخنان او را گلچین و منتشر می‌کند که بعضی از آنها در این مدت باعت ناراحتی و حتی عصبانیت شدید آیت‌الله هاشمی شده است؛ مثل ماجرای قهر رهبر انقلاب از آیت‌الله مصباح در قبل از انقلاب که کاملا بدون هماهنگی هاشمی و با اشکالاتی جدی منتشر شد.

او بارها به دلیل انتشار مطالبی بدون هماهنگی با تشر و واکنش تند هاشمی و نزدیکانش مواجه شده و سه بار تا مرز اخراج پیش رفته است.

بنا بر پیگیری از نزدیکان هاشمی، او از انتشار چنین مطالبی کاملا بی خبر است و هیچ یک از مطالب سایت و توییتر با او چک نمی‌شود و به اصطلاح، روح هاشمی از مطالب «سایت هاشمی رفسنجانی» و توییترش بی خبر است.»

به گزارش ایسنا، این بحث از آنجا بالا گرفت که رهبر معظم انقلاب روز چهارشنبه در سخنان خود در جمع مداحان با انتقاد شدید از کسانی که روزگار و دنیای فردا را دنیای مذاکره می‌دانند و نه موشک، خاطرنشان کردند: روزگار، روزگار همه چیز است وگرنه به راحتی و به صراحت حق ملت را خواهند خورد. اگر این حرف از روی ناآگاهی گفته شده باشد یک مسئله است اما اگر از روی آگاهی باشد خیانت است.

منبع:تابناک و توییتر

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

1 دیدگاه درباره "ماجرای توییت جنجالی هاشمی رفسنجانی در توییتر+عکس"

avatar
مهدی عابدیان زیدی
مهمان

شما پا به سن گذاشتید ،کمی نیاز است ،جای خود را به جوانان برتر قدیم بدهید ،کمی استراحت در چنین سن سالی برای شما مفید است

تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز