خانه » اخبار » چگونه بیمه سربازی خود را بخرم؟+خرید اقساطی

چگونه بیمه سربازی خود را بخرم؟+خرید اقساطی

چگونه بیمه سربازی خود را بخرم؟+خرید اقساطی

چگونه بیمه سربازی خود را بخرم؟+خرید اقساطی

چگونه بیمه سربازی خود را بخرم؟+خرید اقساطی

بیمه سربازی

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:شاید برای شما هم این سوال مطرح باشد که چگونه می توانم بیمه خدمت سربازی خود را بخرم و آیا می شود بیمه سربازی را اقساطی پرداخت کرد؟

محمد حسن زدا معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی شرایط جدید خرید بیمه سربازی را اعلام کرد و طبق این خبر بیمه سربازی را می توان بدون هیچ محدودیتی و حتی چندین سال پس از پایان سربازی می توان خرید.

محمد حسن زدا معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت:  متقاضیان خرید حق بیمه سربازی هر چند سالی که از اتمام خدمتشان گذشته باشد بدون هیچ محدودیت زمانی می توانند با مراجعه به واحد امور بیمه شدگان ، درخواست خرید حق بیمه سربازی خود را ارائه دهند.
وی تصریح کرد: با توجه به این‌که در گذشته خرید اقساطی حق بیمه سربازی برای بیمه شدگان وجود نداشت اما در حال حاضر امکان خرید اقساطی را برای افراد کم بضاعتی که توان خرید یکجا را ندارند ، فراهم کرده ایم.
زدا ادامه داد: پرداخت قسطی حق بیمه سربازی حداکثر تا 12 ماه بوده و مبلغ نهایی تعیین حق بیمه مشمولان ، بر اساس آخرین دستمزد دریافتی با 7 درصد پرداختی از سوی شخص متقاضی محاسبه خواهد شد.
معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت : افراد باید در زمان درخواست خرید بیمه دوران سربازی ، تحت پوشش بیمه بوده و حداقل دو سال سابقه بیمه داشته باشند .

منبع:باشگاه خبرنگاران

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

دیدگاه بگذارید

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز