توطئه‌آمیز با آخرین کلید اکران شد

لی ونل، بازیگر و نویسنده استرالیایی و آدام روبیتل، کارگردان و تهیه کننده و فیلمنامه نویس آمریکایی، قسمت دیگری از مجموعه فیلم‌های وحشتناک توطئه‌آمیز را، به نام آخرین کلید، برای دوستداران سینمای وحشت آماده کردند.

توطئه‌آمیز با آخرین کلید اکران شدبه گزارش خبرگزاری میزان، الیس رینر که متخصص امور ماورایی می‌باشد، اینبار با ترس همیشگی خود از خانه تسخیر شده اش مواجه می‌شود که مملو از ارواح عجیب و وحشتناک است.

این فیلم ترسناک و ماوراء طبیعی از روز پنجم ژانویه در سینماهای جهان به نمایش درآمد.

توطئه‌آمیز با آخرین کلید اکران شدبازیگران
لین شی، لی ونل، آنگوس سمپسون، کرک آکودو، جاش استوارت، اسپنسر لاک و تسا فرر از جمله بازیگرانی هستند که در این به ایفای نقش پرداخته اند.

توطئه‌آمیز با آخرین کلید اکران شدداستان فیلم
پدر و مادر خانواده لامبرت جاش (پاتریک ویلسون) و رنای (رز بایرن)، فرزندان خود دالتون (تای سیمپکینز) و فاستر (اندرو آستور)، و دختر نوزاد کالی به تازگی به یک خانه جدید نقل مکان کرده‌اند.

مدت کوتاهی پس از آن، دالتون سر و صدای بازشدن در اتاق شیروانی را می‌شنود به خودی خود به آنجا کشیده می‌شود، او از یک نردبان در حالی که می‌خواهد چراغ را روشن کند می‌افتد و یک چهره‌ای را در آینه می‌بیند و از ترس جیغ می‌زند، رنای و جاش با عجله به کمک او می‌آیند. روز پس از این واقعه، دالتون به کما می‌رود.

توطئه‌آمیز با آخرین کلید اکران شدمنبع:
خبرگزاری میزان

 

سایت این فیلم:

insidiousmovie.com

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar