خانه » اخبار » مبلغ اقساط وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج چقدر است؟

مبلغ اقساط وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج چقدر است؟

مبلغ اقساط وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج چقدر است؟

با توجه به اینه وام ازدواج را معمولا زوج هایی آن را دنبال می کنند که در سطح متوسط یا پایین تر جامعه قرار دارند و با این شرایط باید مبلغ اقساط آنها مناسب باشد تا زوج های جوان در پرداخت آن دچار مشکل نشوند.

vameezdevaj

وام ازدواج

مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: قرار است از مرداد ماه وام ازدواج ۱۰ میلیون تومانی طبق شرایط اعلامی به صورت سراسری در همه بانک‌ها پرداخت شود. ناصر صبحی قراملکی بااشاره به جلسه اخیر خود با مدیران بانک مرکزی اظهار کرد: گفته می‌شد زوجینی که در نوبت وام ۳ میلیون تومانی هستند می‌توانند وام ۱۰ میلیونی دریافت کنند. وی با اشاره به افزایش مدت زمان بازپرداخت وام ازدواج، گفت: مدت بازپرداخت این وام از یک سال به چهار سال افزایش پیدا کرده است.

مبلغ اقساط وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج چقدر است؟

مبلغ اقساط وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج چقدر است؟

 

البته مبلغ قسط نیز بیشتر شده و حدود پانصدهزار تومان است. مدیر کل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان افزود: با وام ۱۰ میلیون تومانی ازدواج به هر یک از زوجین امکان خرید خانه در روستاها و شهرهای کوچک فراهم می‌شود و حتی می‌توان پول پیش‌پرداخت مسکن در برخی نقاط تهران را نیز تامین کرد. البته زوجین باید نحوه بازپرداخت اقساط را نیز مدیریت کنند. صبحی در پایان به زوجین جوان توصیه کرد که تلاش کنند اقساط را به موقع پرداخت کنند تا دچار مشکل نشوند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه می گذارد

avatar
تمام حقوق سایت بروز نیوز محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز