پیش‌بینی و نتیجه بازی ایران و مراکش

گربه پیشگو گفته که ایران برنده بازی بین دو تیم ملی کشورهای ایران و مراکش است و نتیجه نظر سنجی مخاطبان فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) و کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) نشان می‌دهد که این‌ها نیز با کمی اختلاف هم‌رای با گربه پیشگو هستند.

در نظرسنجی ای‌اف‌سی، ۷۵ درصد کاربران و در نظرسنجی فیفا، ۵۵ درصد کاربران پیش‌بینی کرده‌اند که تیم ملی کشورمان پیروز دیدار امروز خواهد بود.

پیش‌بینی و نتیجه بازی ایران و مراکش

سامان قدوس، هافبک – مهاجم تیم ملی، نیز پیش‌بینی کرده که تیم ملی ایران برنده این بازی است.

سایت نشریه ایندیپندنت، با انتشار گزارشی ضمن تحلیل دو تیم، نتیجه این بازی را یک بر یک پیش بینی کرده است.

بیست و یکمین دوره از رقابت‌های جام جهانی فوتبال با حضور ۳۲ تیم ملی فوتبال از دیروز با دیدار افتتاحیه بین دو تیم روسیه و عربستان سعودی در مسکو پایتخت روسیه آغاز شد. تیم ملی فوتبال کشورمان هم که دومین تیم ملی راه یافته به جام جهانی است، در گروه ۲ این رقابت‌ها با تیم‌های ملی مراکش، اسپانیا و پرتغال هم‌گروه شده است.

تیم ملی ایران در دومین روز آغاز رقابت‌ها یعنی امروز، در اولین دیدار خود از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه کرستوفسکی سن پترزبورگ روسیه به مصاف تیم ملی مراکش می‌رود. این نخستین بازی گروه دوم جام بیست و یکم است؛ ایران در رتبه ۳۷ و مراکش در جایگاه ۴۱ رنکینگ فیفا قرار دارد.

پیش‌بینی و نتیجه بازی ایران و مراکش
آشیل، گربه پیشگو

نتیجه بازی ایران و مراکش
تا آخرین دقایق بازی میان ایران و مراکش، نتیجه بازی مساوی صفر صفر بود، اما در آخرین لحظات، ضربه سر عزيز بوهدوز، بازیکن مراکشی، به اشتباه توپ را وارد دروازه تیم مراکش کرد و این گل به خودی باعث شد تا ایران بازی را ببرد.

پیش‌بینی و نتیجه بازی ایران و مراکشکارلوس کی‌روش در کنفرانس خبری پیش از مسابقه ایران و مراکش گفته بود: «امیدواریم که خدای فوتبال به ما کمک کند به پیروزی برسیم»، بازیکنان ایرانی که نتوانستند پیروزی بدست آورند و توپی را بدرون دروازه تیم حریف بفرستند، شاید خدای فوتبال به کمک کارلوس کی‌روش آمده، شاید هم جادوی گربه پیشگو بود که باعث شده مراکشی‌ها به خودشان گل بزنند و پیش‌بینی او درست از آب در آید!

منبع:
باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری تسنیم
یورو نیوز

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar