جلاد ریش سفید داعشی دستگیر شد

نیروهای عراقی در موصل، ابو عمر، یکی از جنایت‌کارترین تروریست‌های داعشی را دستگیر کردند.

جلاد ریش سفید داعشی دستگیر شدبه گزارش تسنیم، پیرمرد ریش سفیدی که دستور اعدام و بریدن سر و سنگسار قربانیان گروه تروریستی داعش در موصل را می‌داد، توسط نیروهای عراقی دستگیر شد.

بر اساس این گزارش، این تروریست داعشی که ابو عمر نام دارد و ملقب به سفاح (خونریز) موصل است، یکی از معروف‌ترین تروریست‌‌های داعشی بود که به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم موصل می‌پرداخت.

منابع محلی گفتند که ابوعمر، اوایل ماه جاری سال میلادی، پس از گزارش‌های مردمی به دستگاه‌های امنیتی مبنی بر حضور یک گروه تروریستی در برخی مناطق موصل، دستگیر شد.

جلاد ریش سفید داعشی دستگیر شددر ماه مارس سال ۲۰۱۵ میلادی تصاویری از ۳ مرد متهم به همجنسگرایی توسط گروه تروریستی داعش منتشر شد که ابوعمر دستور بریدن سر آن‌ها با شمشیر را در میان مردم در یکی از میادین عمومی موصل صادر کرد.

جلاد ریش سفید داعشی دستگیر شدهمچنین چندی پیش ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که ابوعمر در حال قرائت فهرست اتهامات یکی از قربانیان و صدور دستور بریدن سر این فرد بود.

یک مقام انگلیسی هفته گذشته گفت که نبرد علیه داعش هنوز به پایان نرسیده و این گروه تروریستی همچنان تهدیدی برای منطقه و کل دنیا به شمار می‌رود.

گفته می‌شود که نزدیک به سه میلیون عراقی به سرزمین‌هایی که از تروریست‌ها بازپس گرفته شده بر گشتند، اما هنوز بیش از ۳ میلیون نفر در اردوگاه‌های موقت چشم به انتظار بهبود وضعیت هستند.

جلاد ریش سفید داعشی دستگیر شدمنبع:
خبرگزاری تسنیم
dailymail.co.uk

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
baazikade.ir Recent comment authors
baazikade.ir
مهمان
baazikade.ir

بفرمایید پیرگرگ یا پیرکفتار