شبنم فرشادجو در برنامه خندوانه

شب گذشته، برنامه تلویزیونی«خندوانه»، با کارگردانی و اجرای رامبد جوان و میزبانی از بازیگر سریال «باغ مظفر» و حضور کمدین امیر کربلایی زاده به روی آنتن رفت.

شبنم فرشادجو در برنامه خندوانه

در این برنامه، پس از چند رفت و برگشت و اجرای استنداپ کمدی کربلایی زاده با موضوع نحوه مختلف حرف زدن با تلفن همراه، شبنم فرشادجو به عنوان یکی دیگر از مهمان‌های برنامه تلویزیونی «خندوانه» در استودیو حاضر شد و در ابتدا درخصوص شروع فعالیت خود در عرصه بازیگری گفت.

فرشادجو با بیان اینکه از سال ۷۴ با حضور در کلاس‌های استاد سمندریان حرفه بازیگری را آموخته، پیرامون فعالیت‌های خود به روی صحنه نمایش و قاب تلویزیون اظهار داشت: بعد از سپری کردن کلاس‌های استاد سمندریان از سال ۷۵ با نمایش «عشق آباد» به کارگردانی داود میرباقری وارد عرصه تئاتر شدم و هر ساله حتما یک اجرای نمایشی را خواهم داشت. در واقع بازی برای صحنه تئاتر کار دشواری است که پیش از این در سال ۸۳ سه اجرا در یک سال را تجربه کردم.

وی در ادامه با بیان فعالیت جدید خود در مجموعه مناسبتی ماه مبارک رمضان با عنوان «گسل» ساخته علیرضا بذرافشان، به مجموعه همکاری خود با مهران مدیری اشاره کرد و گفت: از سال ۸۵ به عنوان بازیگر مهمان در مجموعه تلویزیونی «باغ مظفر» همکاری داشتم و سپس سریال نمایش «شوخی کردم» را ایفا کردم و در دو مجموعه تلویزیونی «درحاشیه» یک و دو هم با آقای مدیری همکاری داشتم.

همچنین فرشادجو در ادامه این گفتگو از شیطنت‌های کودکی و اخراجش از مهد کودک، کلاس‌های زبان و مدرسه، و بازی‌های دوران کودکی خود گفت.

بازیگر سریال «شوخی کردم» با بیان سال تولد خود از کادوی مورد علاقه‌اش و خسارتی که شرکت واحد به ماشینش زده گفت: دوست دارم روز تولدم امسال ماشین کادو بگیرم، چون یک ماه گذشته یکی از اتوبوس‌های شرکت واحد به ماشینم کوبید و با اندک خسارتی که پرداخت کردند هیچ ماشین دیگری نمی‌توانم بخرم.

وی از تاثیر بازیگری روی اعتماد نفس آدم ها و دانش حرفه‌ای گفت و به تیم بانوان هنرمند ورزش اسکواش اشاره کرد.

فرشادجو افزود: با جمعی از خانم‌های هنرمند و بازیگر مانند: لیندا کیانی، سوگل طهماسبی، پانته‌آ پناهی، سیما تیرانداز و مارال فرجاد در باشگاه انقلاب مشغول تمرین هستیم و می‌خواهیم نشان بدهیم که هنرمندان هم در کنار تمام کار و مشغله زندگی ورزش می‌کنند.

بازیگر مجموعه تلویزیونی «در حاشیه» با بیان اینکه جمعی از هنرمندان انجمن حمایت از محیط زیست تشکیل داده ایم، در خصوص تصویب مصوبه مجلس پیرامون بهره برداری از جنگل‌های هیرکان شمال، خاطرنشان کرد: امروز وقتی داشتم به برنامه «خندوانه» می‌آمدم، خانم حجار به من یادآوری کردند تا از طرف تمام هنرمندان حامی محیط زیست مخالفت خودمان را برای تصویب این مصوبه به جهت بهره برداری از جنگل‌ها هیرکان شمال تا سال ۱۳۹۹ اعلام کنم، تا شاید از سمت برنامه شما این اعتراض به گوش مسئولان برسد. بهره برداری از این جنگل‌ها یعنی نابودی درختان با قدمت ۲۰۰ تا ۴۰۰ ساله ایران.

فرشادجو در ادامه پس از پخش قسمتی از گزارش‌های مردمی، از کم کتاب خواندن خودش و جستجو در اینترنت گفت و از رامبد جوان به خاطر برپایی کمپین بحران آب و اهدای عضو تشکر کرد.

همچنین در پایان این برنامه و گفتگو ی خود با کارگردان «خندوانه» به برگزاری جشنواره محیط زیست از ۶ تا ۹ اسفند ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران اشاره کرد و قول داد هر کدام از کودکان تا رده سنی ۱۲ سال اگر با وسایل بازیافتی شیء را درست کنند به سه عدد از بهترین‌های این کاردستی‌ها جایزه بدهد.

«خندوانه» مثل همیشه با دعای خیر و سلامتی و صلح برای تمام جهانیان به پایان رسید.

منبع: محدثه نعمتی ، باشگاه خبرنگاران

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar